Čtěte prosincovou Prioritu, je o úspěšných projektech i tipech pro domácnost

| autor: SFŽP ČR0

Čtěte prosincovou Prioritu, je o úspěšných projektech i tipech pro domácnost
Více než sto projektů získalo dotaci, budovat se budou kanalizace i čistírny, zelenou dostaly inovativní projekty a do ulic měst se rozjedou ekologická vozidla.

S koncem roku, jak už to tak bývá, přichází trocha toho bilancování. Přečtěte si, co přinesla souhrnná zpráva o životním prostředí v České republice. Zlepšilo se, ale stále je na čem pracovat.

Jeden z mnoha příkladů, jak zlepšit životní prostředí i kvalitu života lidí, představujeme v rubrice Úspěšný projekt. V Žulové si poradili s obtížnými přírodními podmínkami a nechali postavit kanalizaci a čistírnu odpadních vod.

Priorita přináší i pár dobrých tipů pro vaši domácnost. Pokud vám během předvánočního období zbyde trocha času, podívejte se na pořad České televize Klima mění Česko. Ukazuje proměnu klimatu a příklady, jak se s ní vyrovnat.

Jiným tipem může být práce studentů, kteří upozorňují na vysokou spotřebu vody. Díky několika číslům si lépe představíte, kolik stále vzácnější vody každý z nás spotřebuje.

Chybět nebude ani tradiční přehled aktuálních výzev z dotačních programů rezortu životního prostředí, nabízených prostřednictvím Státního fondu životního prostředí ČR. Pro žadatele máme i několik rad, jak se připravit na případnou kontrolu projektu.

Dále se můžete těšit na naše pravidelné rubriky, například v reportáži jsme se vydali do krásného broumovského kláštera. Na závěr si vás dovolujeme pozvat na veletrhy či semináře, kde se můžete potkat s našimi odborníky a zeptat se jich na cokoliv ohledně našich dotací. Seznam akcí najdete na zadní straně časopisu.

PRIORITA 12/2018 ke stažení

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Satturn
AB Plast
Partner - SOVAK
EAGB
Faircare
Inisoft
Xylem
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ