2/2023

Mladí odborníci se prezentovali na Juniorkonferenci v Mikulově

| autor: Vodárenská akciová společnost0

Mladí odborníci se prezentovali na Juniorkonferenci v Mikulově

Kalové hospodářství, projektové řízení, vliv teploty ve vodovodech na kvalitu vody, problémy s čištěním odpadních vod od velkých provozovatelů, ale také novinky v informačních systémech vodárenských společností – to je jen malá část odborných témat, která byla prezentována ve čtvrtek 7. března na prvním ročníku JUNIORKONFERENCE 2019.

Na konferenci svoje příspěvky přednesli kolegové z různých vodárenských společností, sdružených v SOVVI, ale taktéž například studenti z Vysokého učení technického v Brně. „Cílem konference bylo dát možnost mladým kolegům, aby představili svoji práci, přiblížili problémy, s nimiž se potkávají, vyměnili si různé zkušenosti, jež mají.

Z mého pohledu toto setkání splnilo svůj cíl. Kvalita příspěvků i úroveň prezentací byla na velmi vysoké úrovni a několikanásobně předčila mé očekávání“, konstatoval předseda představenstva SOVVI a zároveň VODÁRENSKÉ AKCIOVÉ SPOLEČNOSTI, a.s. Ing. Jindřich Král.

Kromě výměny zkušeností měli účastníci taktéž možnost se navzájem poznat, vyměnit si kontakty nebo prodiskutovat další vodohospodářská témata.

Konference, která se uskutečnila poprvé, se účastnilo kromě mladých odborníků také vedení jednotlivých společností. Vytvořila se tak zcela nová platforma pro setkávání specialistů v oblasti vodárenství. Byla nejen odborná, přínosná a přinesla řadu nových poznatků – jejím velkým přínosem bylo i vytvoření příjemné atmosféry a nastavení nových kontaktů a spolupráce.

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP