Reklama

CHEMIE

Služba pro předplatitele.


Dezinfekcí na ruce s registrovaným názvem Anti-COVID již bylo dodáno na trh 3,6 mil. litrů.


Služba pro předplatitele.


Inspektoři České inspekce životního prostředí, kteří mají v gesci chemické látky, připravili pro výrobce dezinfekčních přípravků stručný návod na jejich správné značení a nabízejí možné konzultace. 


Vnitřní prostory souprav metra jezdících na lince B začal v těchto dnech Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) ošetřovat přípravkem CleanShield Indor Coating TiO2 se širokospektrálním dezinfekčním účinkem likvidujícím 99,9 % virů, bakterií, hub a plísní.


Kvůli pandemii koronaviru je v současné době na trhu nedostatek dezinfekčních prostředků. Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci s dalšími resorty situaci intenzivně řeší. A to jak přednostní dodávky, tak zajištění potřebné výroby.


Služba pro předplatitele.


Pandemie nového koronaviru se týká samozřejmě i českých průmyslových podniků. Jaká opatření dodržovat, aby bylo v co nejvyšší míře ochráněno zdraví lidí s co nejmenšími negativními dopady na činnost firem? 


Služba pro předplatitele.


ECHA vyzývá k veřejné konzultaci k návrhům harmonizované klasifikace a označování (CLH) v termínu do 8. května 2020 (zveřejněno ECHA 11. 3. 2020).


PARTNEŘI

ISSN 2570-9372