Tag: SNÍŽENÍ EMISÍ

roman80-czech-republic-1798529_640

Aktuality / Ovzduší / 5. 6. 2026

Hlavní město připravilo pro veřejnost výstavu s názvem „Praha pro lidi, přírodu a klima“

Ve středu 3. června představili zástupci vedení metropole a další hosté na Jungmannově náměstí v Praze 1 putovní výstavu, která mapuje cestu hlavního města k uhlíkové neutralitě. Cílem městského Klimatického plánu je snížit emise CO2 o 45 % do roku 2030 a výstava přibližuje veřejnosti kroky, které město pro splnění tohoto cíle dělá.

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Seven energy
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
SmVaK
Vodárenství.cz
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
SEWACO
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
SCHP
Compag
Ekosev
JMK Recycling
REMA
Huawei
Nevajgluj
Ekolamp
ZEVO Písek
SKS logo
Meva
BERT CEE
SRVO
ORGREZ