1/2021

Zapojte se do procesu třídění

| zdroj: MEVA-TEC s.r.o.0

3710-1-2-4-6-5.jpg
zdroj: mevatec.cz

Společnost Meva-tec s.r.o., jakožto přední dodavatel nádob pro sběr a třídění odpadů, klade důraz na poskytnutí nadstandardní nabídky řešení sběru odpadu.

Nestačí říct "Musíme víc třídit"

Jako podnikatelská sféra bychom měli mít stejné cíle pro zlepšení podmínek současné i budoucí generace jakožto velcí producenti odpadu. Přesto že, je třídění odpadu správným krokem vpřed, jak tyto cíle naplňovat, dochází ke konfliktu mezi efektivitou, kterou firma vyžaduje, a pozitivními kroky k naplňování těchto cílů. Od správného procesu recyklace mimo jiné oddaluje i nedostatek povědomí o třídění odpadu v obchodní i průmyslové sféře. Je zapotřebí nadále zlepšovat koncept a povědomí o sběru tříděného odpadu!

meva1.jpg
meva2.jpg

Nádoby všech barev a tvarů

Společnost Meva-tec s.r.o. jakožto přední dodavatel nádob pro sběr a třídění odpadů si klade důraz na poskytnutí nadstandardní nabídky takového řešení:

Jsme přesvědčeni, že s tím správným vybavením dokážete nejen řešení sběru odpadu zefektivnit, ale také vzbudit zájem u svých zaměstnanců o důležitosti třídění odpadů. Neustále rozšiřujeme sortiment tak, abychom dodali kvalitní, odolný a jednoduchý produkt, který vám pomůže docílit vašeho snažení.“

meva3.jpg
meva4.jpg
meva5.jpg

Řešení společnosti Rubbermaid

Společnost Rubbermaid s dlouholetou zkušeností výroby nádob pro sběr a třídění odpadu cítí povinnost přispět k řešení situace v odpadové oblasti a představuje nová i lety prověřená řešení sběru celého spektra odpadů. Výrobky disponují vysokou odolností a trvanlivostí, čímž odpadá nutnost častého obměňování vybavení.

Meva2011.width-700.png

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Satturn
AB Plast
Partner - SOVAK
EAGB
Faircare
Inisoft
Xylem
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
Ekowatt
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo