Reklama

Pro někoho odpad, pro druhého surovina, kterou je možné velmi dobře využít jako vstupní materiál do výroby či jinak. Tak v kostce vypadá oběhového hospodářství.

Za likvidaci nebo odstranění odpadů musí firma zaplatit, za prodej suroviny dostává peníze. Není nutné zbavovat se svých odpadů, když mohou zůstat surovinou, která na trhu najde uplatnění a navíc bude zdrojem financí.

Nabídněte prostřednictvím Tržiště odpadů a surovin materiál, který může najít svého odběratele.

Poptávejte surovinu na tržišti a neplaťte za drahocenou primární surovinu.

Zjistit více můžete kliknutím na obrázek a nebo ZDE.

Ve stínu všech možných kauz z dob nedávných i dávných, kdy podnikový ekolog opakovaně naráží na problém, který si může dle legislativy vyložit různě, vznikla Asociace progresivních podnikových ekologů.


Po ročním pilotu environmentálního technologického startupu Cyrkl a výrazném zájmu společností startuje od ledna 2020 plnohodnotné digitální odpadové tržiště Cyrkl.


Cyrkl.cz je internetová burza druhotných surovin pro všechny zástupce firem a obcí, které buď nabízejí nebo poptávají sekundární zdroje. Výkonnému řediteli Cyrklu Cyrilu Klepkovi, expertu na inovace specializujícímu se na oblast cirkulární ekonomiky, jsme položili několik otázek.

1

PARTNEŘI

ISSN 2570-9372