1/2024

Pollutec 2016 v Lyonu

| autor: Pavel Mohrmann0

Pollutec 2016 v Lyonu
Veletrh byl mezi ČOÚ zařazen na návrh Sdružení oboru vodovodů a kanalizací ČR – SOVAK ČR. V rámci české expozice prezentuje své výrobky a služby osm českých firem.

Firmou, která se stará o organizaci, zázemí vystavovatelů a doprovodný program, je i letos Exponex, s.r.o.

"V rámci doprovodného programu České oficiální účasti jsme včera uspořádali zahajovací seminář a workshop," říká Aleš Pohl z Exponex, s.r.o a dodává: "Po oficiálním zahájení proběhla prezentace investic Veolia v rámci investic CEE regionu a České republiky. Byly představeny možnosti českého trhu, schopnosti českých firem a investiční příležitosti v ČR z pohledu francouzské firmy. Pak přítomní usedli k B2B jednáním s českými vystavovateli."

Naši vystavovatelé v krátkosti:

Brentwood Europe s. r. o. – nabízí řešení pro oblasti komunální, průmyslové i spotřebitelské. Se zaměřením na technologie spolu s vlastními odbornými znalostmi poskytuje výhodná řešení, která lze upravit na míru pro každé použití. Zastoupené obchodní značky: Polychem, Sedvac, AccuFAS.

ENVI-PUR s.r.o. - zabývá se vývojem a výrobou čistíren odpadních vod, úpraven vod a technologií pro vodní hospodářství.

IN-EKO TEAM s.r.o. - vyrábí vodohospodářská zařízení pro čištění odpadních vod. Mikrosítové bubnové filtry, separátory písku, česle pásové i šroubové, flotační jednotky.

LIFETECH s.r.o. - je již více než 30 let odborníkem na plazmové technologie, ultrafialové záření, generátory ozonu, ozonové a UV technologie a kombinace UV a ozonu.

MEVA a.s. - je skupina výrobních a obchodních společností zaměřující se na výrobky v oblasti životního prostředí (kontejnery a nádoby na odpad, sudy a zásobníky, skladová a manipulační technika, vybavení měst a obcí).

Reflex Zlín, s.r.o. – vyrábí sklolaminátové produkty, zejména pak kontejnery na sběr tříděného odpadu, podzemní kontejnery, kontejnery na bioodpad, zásobníky na zimní posyp. Nabízí i vodní atrakce pro koupaliště a aquaparky - vodní tobogány, laminátové skluzavky.

Sollau, s.r.o. - společnost vyrábějící magnetické separátory. Tato technologie je vhodná v potravinářském či recyklačním průmyslu. Odděluje feromagnetické částice ze sypkých i tekutých materiálů.

Regionální centrum pokročilých technologií a materiálů - je vědecko-výzkumným pracovištěm Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a jeho hlavním cílem je špičkový výzkum a transfer high-tech technologií do medicínské, průmyslové a environmentální praxe s velkým důrazem na zapojení Centra do mezinárodních sítí a konsorcií.

Fotogalerie:

DSCN1167.JPG

DSCN1165.JPG

DSCN1171.JPG

DSCN1174.JPG

DSCN1175.JPG

DSCN1177.JPG

DSCN1178.JPG

DSCN1179.JPG

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP
Compag
ORGREZ
Ekosev
JMK Recycling
REMA