Tag: VODOHOSPODÁŘSKÁ INFRASTRUKTURA

naweb

Energie / Voda / Publicistika / 20. 1. 2023

Spolupráce s energetikou je pro vodohospodáře důležitá

Říká se: nesahejte na věci, které fungují. Podle Ondřeje Beneše, obchodního a technického ředitele pro vodu společnosti Veolia ČR, bychom na ně ale sahat měli. Protože jedině zvyšování účinnosti a efektivity vodohospodářské infrastruktury nás může dostat do úrovně energetické i materiálové nezávislosti na vnějším okolí.

water-treatment-plant-ge53617cce_640

Aktuality / Voda / Dotace / 14. 1. 2023

SFŽP aktualizoval Zjednodušený finanční model na verzi 2.1

SFŽP ČR informuje příjemce podpory u vodohospodářských projektů, předložených do Operačního programu Životní prostředí nebo Národního programu Životní prostředí, že byla na webu OPŽP zveřejněna aktualizovaná verze Zjednodušeného finančního modelu na verzi 2.1 (ZFM v2.1) určeného pro vlastníky a provozovatele vodohospodářské infrastruktury.

pexels-amine-km-5712211

Aktuality / Voda / Dotace / 6. 1. 2023

Aktualizace metodických pokynů ve vztahu k porušení podmínek poskytnutí dotace v oblasti udržitelnosti a provozování vodohospodářské infrastruktury

Byla zveřejněna aktualizovaná znění metodických pokynů Řídicího orgánu OPŽP pro udělení sankce za porušení podmínek poskytnutí dotace v oblasti udržitelnosti a provozování vodohospodářské infrastruktury. Aktualizace se týkají vodohospodářských projektů podpořených v programových obdobích 2007-2013 a 2014-2020.

Partneři

Satturn
AB Plast
Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Xylem
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
Ekowatt
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
SYBA
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM