Tag: OP TAK

DSC_1175.JPG

Zpravodajství / 21. 9. 2021

OP TAK: Nepůjde o revoluci, ale evoluci

V termínu 20. - 21. 9. proběhl první ročník mezinárodní konference „Cirkulární ekonomika v praxi“, kterou pořádalo Ministerstvo průmyslu a obchodu. Cílem této tematicky velmi kvalitní konference bylo přiblížit aktivní činnost MPO komerčním firmám, které se mnohdy velmi obtížně orientují v nových legislativních omezeních, nařízeních a doporučení v oblasti cirkulární ekonomiky.

legal-g02b49bd05_640.jpg

Aktuality / Dotace / 6. 10. 2021

Vláda schválila OP TAK, který v příštích letech podpoří rozvoj českých firem

Programový dokument Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost na období 2021-2027 schválila v pondělí vláda. Cílem OP TAK je zvýšit přidanou hodnotu a produktivitu zejména malých a středních podniků a také rozvoj nových inovativních firem či usnadnění přechodu k udržitelné a digitální ekonomice. Na jednotlivé aktivity je připraveno celkem 81,5 miliard korun. Žádat o podporu z programu budou moci firmy z celé ČR s výjimkou projektů realizovaných na území hl. m. Prahy.

europe-palace-5414751_640.jpg

Aktuality / Dotace / 27. 12. 2021

OP TAK jako jeden z prvních programů oficiálně předložen Evropské komisi ke schválení. První výzvy vyhlásí MPO v květnu

Programový dokument Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost na období 2021-2027 (OP TAK) byl 22. prosince 2021 oficiálně předložen Evropské komisi, čímž byl zahájen formální proces vyjednávání vedoucí k jeho schválení a následnému vyhlášení prvních výzev v novém programovém období.

pexels-andrea-piacquadio-926390.jpg

Aktuality / Dotace / 1. 7. 2022

Evropská komise schválila OP TAK, na podporu podnikatelů je připraveno téměř 82 miliard korun z fondů EU

Podpora výzkumu, inovací, chytré energetiky i cirkulární ekonomiky. Evropská komise (EK) schválila nový Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost (OP TAK) Ministerstva průmyslu a obchodu, který podpoří české podniky až do roku 2027. Žádat v něm budou moci podnikatelé z celé ČR s výjimkou projektů realizovaných na území hl. m. Prahy.

Partneři

Satturn
AB Plast
Partner - SOVAK
EAGB
Faircare
Inisoft
Xylem
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
Ekowatt
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
SYBA
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia