Tag: EPC

AdvanceEnergo 1

Aktuality / Energie / 27. 2. 2024

VEOLIA koupila od skupiny CE Industries podíl ve společnosti Advance Energo

Průmyslová skupina CE Industries se na základě posouzení svých strategických cílů a možností další expanze rozhodla prodat svůj podíl ve společnosti Advance Energo. Společnost se specializuje na EPC projekty a realizaci energetických úspor pro firmy i veřejnou správu. Advance Energo od CE Industries kupuje společnost VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA a bude spadat pod skupinu Veolia Energie, která se kromě dodávek tepla a dalších energetických komodit zaměřujete také na EPC projekty.

fve-v-nemocnici-na-homolce_2-20240119-100404

Aktuality / Energie / 20. 1. 2024

Nemocnice Na Homolce rozjela jeden z největších projektů energetických úspor v ČR

V pražské Nemocnici Na Homolce probíhá jeden z nejkomplexnějších energeticky úsporných projektů v Česku, který zahrnuje například rozsáhlou modernizaci vytápění, vzduchotechniky a osvětlení. Nemocnice se rozhodla nutnou výměnu dosluhujících zařízení a celkovou modernizaci energetického hospodářství řešit formou EPC, která zaručuje měřitelné výsledky a kdy dodavatel přímo ve smlouvě za úspory ručí, jinak musí rozdíl doplatit.

1013029-593356-20231218-100033

Aktuality / Energie / 21. 12. 2023

Pankrácká věznice bude za energie šetřit 8 milionů korun ročně

Ve Vazební věznici Praha Pankrác proběhla v uplynulých měsících modernizace, která zahrnovala částečné zateplení 15 objektů a rekonstrukci energetického hospodářství. Opatření umožní snížit stávající náklady na energie a vodu o téměř 20 procent. Projekt je řešen metodou energetických služeb se zárukou úspor (EPC), kdy dodavatel za úsporu přímo ručí ve smlouvě.

Brno,_nem._sv._Anny

Aktuality / Energie / Voda / 25. 10. 2023

Připravuje se největší EPC projekt v historii ČR

Brněnskou Fakultní nemocnici u sv. Anny čeká komplexní modernizace energetických systémů. Celková cena činí 814 milionů korun bez daně. Projekt bude realizován osvědčenou metodou se zaručeným výsledkem (EPC), která zajistí minimální garantovanou úsporu tepla, elektřiny a vody o více než třetinu. Největší projekt svého druhu v historii ČR bude realizovat sdružení firem Amper Savings a ENETIQA.

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP