2/2023

V Peru se uskuteční virtuální veletrh v oblasti těžby a udržitelných technologií

| zdroj: MPO0

Kongres - Peru
zdroj: mpo.cz

Velvyslanectví ČR v Limě, zahraniční kancelář CzechTrade Lima a Oddělení Amerik MPO zvou české firmy k účasti na virtuálním těžebním veletrhu I Congreso de Competitividad Minera y Sostenibilidad Social, který je připravován peruánským Institutem těžebních inženýrů.

Nezbytnými předpoklady účasti na této akci jsou španělsky hovořící obchodní zástupce, relativní časová disponibilita (navzdory časovému posunu) a propagační materiály ve španělském jazyce. Firemní prezentace budou umožňovat promítání slidů, fotografií v galerii, videí, prohlížení a stahování firemních katalogů i chatování s dalšími účastníky.

Pořadatelé mají již potvrzenou účast od řady největších dolů v zemi. Svoji účast dosud potvrdily tyto společnosti: Sociedad Minera Cerro Verde S.A., Minera Yanacocha, Terpel Comercial del Perú, Minera las Bambas S.A., Hudbay Perú S.A.C., Anglo América Perú S.A., Southern Perú Copper Corporation a další.

Veletrh bude příležitostí k diskuzi nad aktuálními tématy, zejména nad post-covidovou proměnou těžebního sektoru v Peru, těžbou a udržitelným rozvojem, vlivem těžby na regionální rozvoj apod.

V případě Vašeho zájmu o participaci a při splnění výše uvedených podmínek účasti na této akci kontaktujte Oddělení Amerik MPO nejpozději do 26. srpna 2020.

Přílohy ke stažení:

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP