2/2023

Partnerství SOVAK ČR s Hospodářskou komorou ČR

| autor: SOVAK ČR0

Partnerství SOVAK ČR s Hospodářskou komorou ČR

Partnerství bylo oboustranně schváleno v září 2017 a obě strany si od tohoto kroku slibují vzájemné posílení slova vodohospodářského sektoru v nejvýznamnějším subjektu, který hájí zájmy podnikatelů a jehož činnost je zakotvena přímo v zákoně č. 301/1992 Sb.

SOVAK ČR sdružuje vodohospodářské subjekty, poskytující kvalitní služby v oblasti veřejných vodovodů a kanalizací pro více jak 9 mil. občanů ČR s ročním obratem přes 36 mld. Kč a v rámci spolupráce bude dále rozšiřovat kvalifikační standardy pro technické vzdělávání ve vodohospodářském oboru pod HK ČR i aktivně zvyšovat odbornost členské základny HK ČR.

Detailnější podmínky spolupráce a plánované cíle probrali dne 13. 11. ředitel SOVAK ČR Ing. Oldřich Vlasák a předseda představenstva Ing. František Barák na pracovní schůzce s prezidentem HK ČR Ing. Vladimírem Dlouhým, CSc., MBA, a tajemníkem Tomášem Vrbíkem.

Společným zájmem obou institucí je aktivně, na partnerském principu, se podílet na nově vznikající legislativě, podporovat rozvoj svobodného trhu a omezovat nadbytečnou byrokracii.  

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP