1/2024

FOR ARCH 2017: SFŽP ČR poprvé bude partnerem konference Křižovatky architektury

| autor: SFŽP0

FOR ARCH 2017: SFŽP ČR poprvé bude partnerem konference Křižovatky architektury

Alberto Kalach je známý svým nekompromisním přístupem k problematice ekologie a krajiny. Tvoří domy v souzvuku s přírodou, pracuje s vodou, uvědomuje si její úbytek a navrhuje řešení. 

„Architektura je jediným lidským nástrojem pro obydlování světa. Obydlováním měníme naše okolí a životní prostředí, měníme i způsob, jakým svět obýváme a užíváme,"říká Alberto Kalach, který vystoupí na letošních Křižovatkách architektury při veletrhu FOR ARCH.

Přijďte diskutovat o současné architektuře a jejím vlivu na životní prostředí ve čtvrtek 21. září do PVA EXPO PRAHA. Státní fond životního prostředí ČR se stal letos poprvé hlavním partnerem 9. ročníku této prestižní odborné konference. Přednášku s navazující diskuzí moderuje Adam Gebrian, propagátor a kritik architektury. Vstup zdarma na základě on-line registrace na www.krizovatkyarchitektury.cz.

„Šířit osvětu a zapojit mladé nastupující generace architektů do diskuse na téma, jako je ekologie a krajina, hledání souladu tvorby architekta s přírodou. To je téma letošního ročníku konference, které velice vítáme, protože se v mnohém potkává s vizemi Státního fondu životního prostředí ČR," říká Petr Valdman, ředitel Státního fondu životního prostředí ČR.

I v dalších dnech veletrhu můžete navštívit řadu doprovodných akcí, na nichž Vás seznámíme se zajímavými tématy a aktivitami Státního fondu životního prostředí ČR. Hned první den, v úterý 19. září, Vás rádi přivítáme na Fotovoltaickém Fóru a Energetické konferenci 2017.

Dotační možnosti pro chytrá města představíme ve středu 20. září na Technologickém fóru a na co vše lze čerpat příspěvek z programu Nová zelená úsporám poradíme při přednáškách v konferenčním sále 2 Vstupní haly I ve čtvrtek 21. září a v sobotu 23. září.

Kromě toho Vám budou po celou dobu k dispozici naši odborníci na stánku č. G18 v Hale 1 letňanského výstaviště.

Podrobný program naší účasti na veletrhu FOR ARCH pro Vás průběžně aktualizujeme na našich stránkách.

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP
Compag
ORGREZ
Ekosev
JMK Recycling
REMA