Tag: NÁRODNÍ PLÁN OBNOVY

800px-Brownfield_u_Jenstejna.jpg

Aktuality / Dotace / 13. 1. 2024

Státní fond podpory investic podpoří obnovu brownfieldů více než 2,3 miliardy korun

Státní fond podpory investic, který spadá pod Ministerstvo pro místní rozvoj, rozdělí více než 2,3 miliardy korun z Národního plánu obnovy mezi projekty na revitalizaci území se starou stavební zátěží (brownfieldů). Podporu získalo 15 velkých a 32 malých projektů napříč regiony. Největší zájem byl o rekonstrukce, zhruba půl miliardy půjde také na demolice a následnou novou výstavbu. Všechny projekty musí být dokončeny do prosince 2025.

scott-graham-5fNmWej4tAA-unsplash

Aktuality / Dotace / 6. 1. 2024

Informace pro příjemce podpory z prostředků SFŽP ČR k finančnímu vypořádání za rok 2023 a finančně platebním kalendářům na rok 2024

V souvislosti s pravidelnou inventurou pohledávek a závazků a v souladu s ustanovením Smlouvy o poskytnutí podpory vydává Státní fond životního prostředí ČR příjemcům podpory tyto pokyny k vypořádání poskytnutých prostředků za rok 2023 v rámci Národního programu Životní prostředí, Národního plánu obnovy, Norských fondů, Modernizačního fondu a programu Spravedlivá transformace formou financování předprojektové přípravy strategických projektů z prostředků SFŽP ČR.

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP