3/2022

Pollutec: Již příští týden odhalíme dva osvědčené výstavní trendy

| zdroj: RX France0

Pollutec-Maroc-Casablance-780x400-1.jpg
zdroj: pollutec.com

Pollutec, přední přehlídka environmentálních a energetických řešení, pořádaná společností RX France (dříve Reed Expositions France), zaznamenala vysoký nárůst národních i mezinárodních návštěvníků, kteří na výstavu přihlásili. Preferovanou volbou je osobní účast, což naznačuje, že letošní ročník bude úspěšný.

Mezinárodní přítomnost

27% návštěvníků, kteří se v září přihlásili na Pollutec, bylo mezinárodních, 9% z nich jsou Evropané. Organizátoři veletrhu Pollutec uvádí, že předními zeměmi, které veletrh navštíví, bude Alžírsko, Tunisko (čestná země letošního ročníku), Švýcarsko a Maroko. Stojí za zmínku, že z afrického kontinentu se přihlásilo nejméně 855 návštěvníků.

Je ale známo, že mezinárodní návštěvnická základna se tradičně registruje dříve než francouzští návštěvníci, což znamená, že tento poměr se mohlo v posledních týdnech vyvinout.

Osobní účast vede

Celkově z 6700+ registrací ke 3. září je známo, že:

  • 88% návštěvníků uvedlo, že se chtějí osobně zúčastnit veletrhu,
  • pouhá 3% plánuje, že se zúčastní on-line prostřednictvím digitálního programu „Pollutec Live“,
  • 9% zůstalo nerozhodnutých.

"Takové zvýšení počtu registrací je velmi povzbudivé a jasně ukazuje, jak velký je v tomto odvětví zájem o osobní setkání a možnost promluvit si o životním prostředí, o něž v dnešní době narůstající obavy. Zavedli jsme akreditovanou certifikaci Apave Safe & Clean a jsme připraveni přivítat každého účastníka v optimálních hygienických podmínkách.

Díky programu „Pollutec Live“, který bude dostupný ve francouzštině a angličtině, jsme mohli rozšířit publikum o živé rozhovory, virtuální nebo hybridní obchodní setkání Green Days, a zpřístupnit novou platformu s digitálním obsahem „Pollutec Learn & Connect“," uvedl Alexis de Gérard, ředitel veletrhu Pollutec.

Veletrh Pollutec od roku 1978 urychluje ekologickou transformaci a dnes je uznáván jako přední událost pro odborníky v oblasti životního prostředí, přináší environmentální řešení pro průmysl, města a regiony a je odrazovým můstkem tržních inovací a mezinárodního rozvoje.

Zahrnuje širokou škálu odvětví, jako je nakládání s odpady, vodní hospodářství, energetika a energetická účinnost, kontaminované oblasti a půda, udržitelná města a budovy, kvalita ovzduší, pachy a hluk, přístrojové vybavení, metrologie a analýzy, řízení a prevence rizik, biologická rozmanitost a přírodní prostředí, moře a pobřeží atd.

Vystavovatelé a návštěvníci pocházejí v průměru ze 128 zemí z celého světa.

Kompletní program veletrhu Pollutec, novinky a další informace naleznete na:
www.pollutec.com nebo kontaktujte zastoupení francouzských veletrhů ACTIVE COMMUNICATION: info@francouzskeveletrhy.cz.

Vstupenky zdarma jsou dostupné na linku zde.

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Satturn
AB Plast
Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Xylem
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
Ekowatt
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
SYBA
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur