1/2024

Operační program Životní prostředí představuje nové dotační výzvy a úspěšné projekty

| autor: Státní fond životního prostředí ČR0

Operační program Životní prostředí představuje nové dotační výzvy a úspěšné projekty
Pokud chcete mít ve vašem okolí hezčí park nebo alej, řekněte si o evropské peníze z Operačního programu Životní prostředí.

O miliony korun na čistší vodu se nestyděly požádat stovky žadatelů. Ve hře byly zřejmě poslední evropské peníze na čistírny odpadních vod a kanalizaci. V Prioritě si můžete kromě jiného přečíst, že Ministerstvo životního prostředí bude shánět další peníze, aby podpořilo všechny kvalitní projekty.

Komu se stýskalo po Smokemanovi, komiksovém bojovníkovi s kouřícími kamny, může s radostí přiložit pod kotel. Vydali jsme kompletní příběhy Smokemana, které můžete získat i vy.

Za úspěšným projektem jsme zajeli do Trnové na Plzeňsku, kde nainstalovali protipovodňový výstražný systém. Bezdrátový rozhlas obyvatele upozorní, že hrozí povodňové nebezpečí. Zjistíte také, proč je dobré mít povodňový plán veřejně na webu.

V rubrice Zahraničí se podíváme do Japonska. Pro mnohé bude překvapení, že Japonci často staví domy se životností do třiceti let. Jaká to je zátěž pro přírodu, se dozvíte uvnitř listu.

A jako vždy vám přinášíme vyčerpávající přehledy dotačních programů a výzev. Nezapomněli jsme ani na ukázky již hotových projektů, které mohou být třeba i inspirací pro další žadatele. K tomu přidáváme zajímavé pravidelné rubriky a aktuální zprávy.

Priorita 2/2018

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP