2/2023

Odborný Seminář „Inovativní technologie v oblasti čištění komunálních a průmyslových odpadních vod“

| autor: MPO0

Odborný Seminář „Inovativní technologie v oblasti čištění komunálních a průmyslových odpadních vod

20. ročník Mezinárodní vodohospodářské výstavy Vodovody – Kanalizace se koná ve dnech 23. – 25. května 2017 v areálu PVA EXPO Praha Letňany Výstava se koná jednou za dva roky a představuje nejvýznamnější oborové setkání v České republice.

Na letošní jubilejní výstavě se bude prezentovat téměř 350 firem na ploše přes 6 tisíc m2. Součástí výstavy je bohatý doprovodný program s desítkami zajímavých přednášek a seminářů, výstav a soutěží.

Pro letošní výstavu bylo vybráno za partnerskou zemi Rakousko, což je příslib zajímavých exponátů a programů. Podrobné informace o výstavě a celém doprovodném programu naleznete na webové stránce www.vystava-vod-ka.cz.

Odborný seminář je zaměřen na inovativní technologie čištění odpadních vod, energetické úspory, telemetrické systémy a další zařízení spojená s provozem vodovodních a kanalizačních sítí.

Seminář je určen zejména pro odbornou veřejnost, provozovatele čistíren odpadních vod, zástupce obcí a další zájemce o čistírenské technologie. Program semináře je uveden v příloze.

Přílohy ke stažení:

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP