Reklama

19. 5. 2017  |  Aktuality  |  Autor: MPO

Odborný Seminář „Inovativní technologie v oblasti čištění komunálních a průmyslových odpadních vod“

Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci s Asociací pro vodu ČR pořádají dne 25. května 2017 odborný seminář o inovativních technologiích v oblasti čištění komunálních a průmyslových odpadních vod. Seminář je součástí doprovodného programu 20. ročníku Mezinárodní vodohospodářské výstavy Vodovody - Kanalizace 2017.

20. ročník Mezinárodní vodohospodářské výstavy Vodovody – Kanalizace se koná ve dnech 23. – 25. května 2017 v areálu PVA EXPO Praha Letňany Výstava se koná jednou za dva roky a představuje nejvýznamnější oborové setkání v České republice.

Na letošní jubilejní výstavě se bude prezentovat téměř 350 firem na ploše přes 6 tisíc m2. Součástí výstavy je bohatý doprovodný program s desítkami zajímavých přednášek a seminářů, výstav a soutěží.

Pro letošní výstavu bylo vybráno za partnerskou zemi Rakousko, což je příslib zajímavých exponátů a programů. Podrobné informace o výstavě a celém doprovodném programu naleznete na webové stránce www.vystava-vod-ka.cz.

Odborný seminář je zaměřen na inovativní technologie čištění odpadních vod, energetické úspory, telemetrické systémy a další zařízení spojená s provozem vodovodních a kanalizačních sítí.

Seminář je určen zejména pro odbornou veřejnost, provozovatele čistíren odpadních vod, zástupce obcí a další zájemce o čistírenské technologie. Program semináře je uveden v příloze.

Přílohy ke stažení:

© Průmyslová ekologie, s.r o. Autorská práva jsou vyhrazena a vykonává je vydavatel

ZPĚT NA SEZNAM

PARTNEŘI

ISSN 2570-9372