1/2021

Ministerstvo financí spolupořádá Česko-vietnamské obchodní fórum

| zdroj: MF0

container-6559906_640.jpg
zdroj: pixabay

Ministerstvo financí společně se Svazem průmyslu a dopravy České republiky, Česko-vietnamským vzdělávacím institutem a Svazem vietnamských podnikatelů v ČR, pořádá v pátek 10. září 2021 Česko-vietnamské obchodní fórum.

Cílem odborné konference, související diskuze a doprovodného programu je poskytnout podnikatelům, kteří se zajímají o rozvoj zahraničního obchodu v perspektivní oblasti jihovýchodní Asie aktuální informace v kontextu ratifikace Dohody o volném obchodu mezi EU a Vietnamem, otázek celního řízení, role a potenciálu České exportní banky a zároveň napomoci zprostředkování perspektivních obchodních kontaktů.

Akce je určena odborné veřejnosti, podnikatelům zajímajícím se o zahraniční obchod, zástupcům profesních a podnikatelských organizací a veřejné správy a do vyčerpání kapacity je určena také všem, které zajímá dynamický rozvoj obchodní výměny mezi EU a Vietnamem a související příležitosti.

  • Datum: Pátek 10.9. 10:00-15:00
  • Místo: Areál Vinamo, Olomoucká 1193/61a, Brno

Akce není spojena s registračním poplatkem. Do vyčerpání kapacity je možné se závazně registrovat na emailové adrese simon.blecha@mfcr.cz

Ke stažení:

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Satturn
AB Plast
Partner - SOVAK
EAGB
Faircare
Inisoft
Xylem
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
Ekowatt
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo