1/2024

Aplikace MPVaK - verze pro zpracovatele evidence i vodoprávní úřady

| autor: redakce0

Aplikace MPVaK - verze pro zpracovatele evidence i vodoprávní úřady

Aplikace pro Vybrané údaje majetkové a provozní evidence vodovodů a kanalizací - MPVaK (verze určená pro zpracovatele evidence)

Software pro zpracovatele evidence sloužící ke zpracování Vybraných údajů majetkové a provozní evidence vodovodů a kanalizací.

Program „MPVak - vybrané údaje majetkové a provozní evidence“ byl vytvořen pro uživatelské prostředí MS Windows XP a vyšší. Program nemá zvláštní nároky na hardwarové vybavení.

Instalaci vlastního programu na pevný disk ze staženého souboru zajistí automaticky instalační program SETUP.EXE, který nejsnáze spustíte dvojím kliknutím levého tlačítka myši na název programu ve „Správci souborů“ nebo v „Průzkumníkovi“. Program vás sám provede instalací. Během instalace je nutné zvolit umístění programu a skupinu programů, do které se přidá příkaz na spuštění programu. Instalační program nabízí standardní nastavení, které ve většině případů vyhovuje.

UPOZORNĚNÍ:

Pro první zadání údajů do aplikace MPVaK (verze pro zpracovatele) je třeba nejprve zadat údaje vlastníků, provozovatelů a zpracovatelů. V následném kroku uživatel vyplní VÚME stavby pro úpravu vody a VÚME čistírny odpadních vod. Tyto dva druhy VÚME nezávisí na ostatních a naopak jsou potřeba pro VÚME vodovodních řadů a kanalizačních stok. Po zadání VÚME staveb pro úpravu vody a čistíren odpadních vod by měl uživatel vyplnit ostatní VÚME, tj. vodovodní řady a kanalizační stoky. Až po vyplnění všech VÚME lze vyplňovat VÚPE (viz uživatelská příručka aplikace, která je součástí instalace a zároveň je i součástí samotné aplikace).

Instalační balík aplikace MPVaK (verze pro zpracovatele) sloužící ke zpracování dat vybraných údajů majetkové a provozní evidence vodovodů a kanalizací je součástí přílohy.

Přílohy jsou aktualizovány k 12. 1. 2017.

Přílohy:

Aplikace pro Vybrané údaje majetkové a provozní evidence vodovodů a kanalizací - MPVaK (verze určená pro vodoprávní úřady)

 Aplikace MPVaK určená pro vodoprávní úřady sloužící ke zpracování Vybraných údajů majetkové a provozní evidence vodovodů a kanalizací.

Stav k 12. 1. 2017.

Přílohy:

Zdroj: http://eagri.cz/

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP