Tag: OPERAČNÍ PROGRAM

optak

Aktuality / Dotace / 22. 7. 2024

MPO vydalo nové číslo zpravodaje o dění v Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost 2021-2027

Ministerstvo průmyslu a obchodu jako řídící orgán Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost 2021-2027 vydává čtvrtletník - Informační zpravodaj „tak“, který především podnikatele informuje o dění v programu. MPO se snaží informovat veřejnost zejména o nových příležitostech pro získání finančních prostředků, o záměrech a poli podpory podnikání a přináší další aktuální zprávy týkající se dotační politiky.

mufid-majnun-LVcjYwuHQlg-unsplash

Aktuality / Dotace / 19. 9. 2023

Riziko nedočerpaných prostředků z fondů EU se blíží nule

Za prvních osm měsíců letošního roku Česká republika výrazně snížila možné nedočerpání finančních prostředků z původních pěti na jednu miliardu korun. To představuje necelé 0,2 % z částky, kterou měla ČR v právě končícím období k dispozici. Úsilí ocenila i Evropská komise na dnešním výročním jednání jejich zástupců, Národního orgánu pro koordinaci Ministerstva pro místní rozvoj a řídicích orgánů programů financovaných z fondů EU.

optak

Aktuality / Dotace / 10. 7. 2023

MPO vydalo nové číslo zpravodaje Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost 2021-2027

Ministerstvo průmyslu a obchodu vydává čtvrtletník - Informační zpravodaj „tak“, který především podnikatele informuje o dění v Operačním programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost 2021-2027. MPO se snaží informovat veřejnost zejména o nových příležitostech pro získání finančních prostředků, o záměrech na poli podpory podnikání a přináší další aktuální zprávy týkající se dotační politiky.

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP
Compag
ORGREZ
Ekosev
JMK Recycling
REMA