Tag: ELEKTROKOLA

Hala 4.jpg

Energie / Servisní témata / 5. 10. 2021

Třetí ročník e-SALONu bude nejbohatší na premiéry eko aut v historii

Přípravy letošního e-SALON vrcholí. Na pražském výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech se opět představí spousta trendových novinek na veletrhu čisté mobility. Po úspěšných dvou ročnících, které měly návštěvnost kolem 24 tisíc lidí, uvede v několika českých premiérách nejnovější ekologické vozy, motocykly, dobíjecí technologie, novinky z oblasti infrastruktury moderní mobility a další unikáty.

3308178_1168030_cyklodepo_florenc.jpg

Aktuality / Ovzduší / 4. 8. 2021

Cyklodepo na Florenci jako jeden ze nejekologičtějších evropských projektů

V listopadu loňského roku bylo na pražské Florenci otevřeno první městské cyklodepo určené pro rozvoz zásilek po centru města na nákladních elektrokolech. Teď se dostalo mezi nejlepší evropské projekty Eurocities Awards 2021 v kategorii Zero pollution. Praha v návaznosti na úspěšnost depa chystá další na Andělu, jehož provoz bude zahájen toto září.

forest-4366094_640.jpg

Odpady / Zpravodajství / 16. 6. 2021

Loni se prodalo meziročně o 50 % více elektrokol. Jak vybrat to svoje a jak pečovat o baterii?

Každé třetí kolo, které se v Česku v roce 2020 prodalo, mělo elektrický pohon. Obliba elektrokol je tak stále na vzestupu, jejich prodeje loni meziročně stouply o 50 %. Láká i vás možnost užívat si díky asistenci elektromotoru delší vyjížďky a snadněji brázdit i náročnější terén? Podívejte se, k čemu slouží jednotlivé druhy elektrokol a čím se liší. Víte, jak dlouho vám vydrží akumulátor e-kola a jak se o něj starat?

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP