1/2024

Zemí roku 2018 se stala Burkina Faso

| autor: redakce0

Zemí roku 2018 se stala Burkina Faso

Burkina Faso je zemí západní Afriky, která sice nemá přístup k moři, ale má ekonomiku silně závislou na zemědělství - je například předním vývozcem bavlny v Africe. Proto je zde obzvláště důležité přizpůsobit se změnám klimatu, jakož i rozvíjet obnovitelné zdroje energie, včetně velkých solárních projektů.

Země zaznamenala za poslední dva roky vysoký ekonomický růst (+5,9% v roce 2016 a v roce 2017 +6,4%). Města Burkiny rostou rychle, včetně Bobo Dioulasso (+11% ročně) a hlavního města Ouagadougou (+7,2% ročně), a musí se vypořádat s problémy, jenž z toho plynou: znečištění, doprava, zdravotní péče atd. 1,7 milionu lidí v nedávné době využilo projektu Městského vodohospodářského sektoru, jenž vedla Světové banka.

Nenechte si ujít 40. ročník mezinárodního veletrhu

Pollutec 2018 se uskuteční v listopadu tohoto roku ve francouzském městě Lyon a proběhne od 27. do 30. listopadu 2018. Na veletrhu je očekáváno 2 200 vystavovatelů a 73 000 odborníků z celého světa, přičemž se zde představí 128 zemí.

Využijte služeb české pobočky francouzských veletrhu. Společnost Active communication je zástupcem veletrhu a podporuje jak české návštěvníky, tak i vystavovatele. Návštěvníkům bezplatně pomůže s přihlašováním a přípravou na pobyt na veletrhu, pro vystavovatele organizuje komunikaci a technickou podporu.

Čeští vystavovatelé měli možnost využít dotovaného programu Ministerstva průmyslu a obchodu ČR (NOVUMM KET) a prezentovat své produkty v rámci společné plochy pro oficiální účast.

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP