Začínáme!

| autor: Pavel Mohrmann0

Začínáme!

Milí čtenáři,

časopis Průmyslová ekologie již od března přináší čtenářům novinky, příklady, polemiky, ankety, rozhovory a názory na dění v průmyslu a jeho působení na životní prostředí. A to především v oblastech odpadů, ovzduší, odpadních vod, hluku a dalších aspektech.

Do této doby byl časopis zveřejňován v elektronické podobě každý měsíc. Dnes startuje i jeho online podoba a celá redakce časopisu se velmi těší, že bude denně přinášet aktuality z oblasti průmyslové ekologie.

Všechny aktuální problémy a kauzy nyní mohou předplatitelé Průmyslové ekologie sledovat každý den a mohou se k nim i v diskuzích pod jednotlivými články vyjadřovat.

Rádi bychom prostřednictvím portálu Průmyslová ekologie vytvořili jakýsi komunikační uzel, který by zprostředkoval mimo jiné i zpětnou vazbou pro úředníky tvořící legislativu, pro navrhovatele změn, pro vysoké školy, které mohou prostřednictvím Průmyslové ekologie prezentovat výsledky svých výzkumů, pro ekology v praxi, kteří se mohou vyjadřovat k aktuálním legislativním změnám a v neposlední řadě chceme přinášet příklady dobré praxe jak naše, tak i ze zahraničí.

Redakce časopisu i portálu Průmyslová ekologie věří, že jak časopis, tak i nově zpuštěný portál, přispěje ke zdravému přístupu v řešení ekologických otázek, postaveném na rozumných ekonomických základech.

Za redakci se na spolupráci těší

Pavel Mohrmann
šéfredaktor

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Satturn
AB Plast
Nadace partnerství
Partner - SOVAK