2/2023

Začínáme!

| autor: Pavel Mohrmann0

Začínáme!

Milí čtenáři,

časopis Průmyslová ekologie již od března přináší čtenářům novinky, příklady, polemiky, ankety, rozhovory a názory na dění v průmyslu a jeho působení na životní prostředí. A to především v oblastech odpadů, ovzduší, odpadních vod, hluku a dalších aspektech.

Do této doby byl časopis zveřejňován v elektronické podobě každý měsíc. Dnes startuje i jeho online podoba a celá redakce časopisu se velmi těší, že bude denně přinášet aktuality z oblasti průmyslové ekologie.

Všechny aktuální problémy a kauzy nyní mohou předplatitelé Průmyslové ekologie sledovat každý den a mohou se k nim i v diskuzích pod jednotlivými články vyjadřovat.

Rádi bychom prostřednictvím portálu Průmyslová ekologie vytvořili jakýsi komunikační uzel, který by zprostředkoval mimo jiné i zpětnou vazbou pro úředníky tvořící legislativu, pro navrhovatele změn, pro vysoké školy, které mohou prostřednictvím Průmyslové ekologie prezentovat výsledky svých výzkumů, pro ekology v praxi, kteří se mohou vyjadřovat k aktuálním legislativním změnám a v neposlední řadě chceme přinášet příklady dobré praxe jak naše, tak i ze zahraničí.

Redakce časopisu i portálu Průmyslová ekologie věří, že jak časopis, tak i nově zpuštěný portál, přispěje ke zdravému přístupu v řešení ekologických otázek, postaveném na rozumných ekonomických základech.

Za redakci se na spolupráci těší

Pavel Mohrmann
šéfredaktor

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP