2/2023

Vyšlo číslo 12/2018 časopisu Sovak

| autor: SOVAK ČR0

Vyšlo číslo 12/2018 časopisu Sovak

Úvodní článek Rekonstrukce kalového hospodářství, filtrace a ASŘ úpravny vody Nová Ves se zaměřil na další objekt této společnosti, a to na úpravnu vody Nová Ves.

Přečíst si můžete i podrobnou zprávu z konference Provoz vodovodů a kanalizací 2018, kterou uspořádal SOVAK ČR již pošestnácté.

V čísle se lze seznámit i s aktuálním děním v EurEau díky textům Zasedání představenstva a valné hromady EurEau na Kypru a Zpráva ze zasedání komise EurEau pro pitnou vodu EU1.

Doc. Ing. Vladimír Havlík, CSc., ze společnosti Sweco Hydroprojekt a. s. připravil k problematice ochrany tlakových trubních systémů před možnými devastujícími účinky rázových jevů teoretický základ i praktické ukázky z inženýrské práce ve třech navazujících pokračováních.

V pravidelné rubrice Z regionů se objevily zprávy ze společností ČEVAK a. s., Jihočeského vodárenského svazu, SMP CZ, a. s., MORAVSKÉ VODÁRENSKÉ, a. s., Vodovodů a kanalizací Jablonné nad Orlicí, a. s. a Severočeských vodovodů a kanalizací, a. s.

Číslo uzavírá obsahový rejstřík časopisu Sovak za rok 2018. Co vše číslo 12/2018 časopisu Sovak zahrnuje, můžete zjistit z jeho Obsahu.

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP