1/2024

Výsledky Vodárenské soutěže zručnosti 2017

| autor: Ing. Barbora Škarková, SOVAK ČR0

Výsledky Vodárenské soutěže zručnosti 2017

16 dvoučlenných družstev z 12 vodárenských společností soutěžilo v disciplíně kompletního zřízení dvou 1“ domovních přípojek, včetně provedení navrtávky na litinové a plastové potrubí pod tlakem. Nezávislí rozhodčí posuzovali nejen rychlost, ale i kvalitu provedení.

Jak se ukázalo, právě kvalita provedení v některých případech byla rozhodující pro konečné pořadí soutěžního družstva. To se ovšem netýkalo vítězného družstva ze společnosti ČEVAK a.s., ve složení Vladimír Baumruk a Vasyl Gerelyuk, které dosáhlo skvělého času 8:58 min bez udělení trestných minut.

Druhé místo obsadila s časem 10:16 min dvojice Michal Knébl a Jan Bulíř ze společnosti Severočeské vodovody a kanalizace a.s. Třetí nejlepší započtený čas 11:53 získalo družstvo Ostravských vodáren a kanalizací a.s. ve složení Marcel Vantuch a Pavel Reif.

Předání medailí, diplomů a cen vítězným družstvům proběhlo po skončení soutěže 24. 5. 2017 v 16 hod na soutěžním polygonu. Slavnostní vyhlášení výsledků včetně předání pohárů zástupcům vítězných společností bylo součástí společenského večera.

Velké díky patří samozřejmě sponzorům této soutěže, kterými byly již tradičně AVK VOD-KA a.s., HAWLE ARMATURY s.r.o., SAINT-GOBAIN PAM CZ s.r.o, KAPKA s.r.o. a LUNA PLAST a.s. Kompletní výsledkovou listinu naleznete zde.

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP
Compag
ORGREZ
Ekosev
JMK Recycling
REMA