VOD-KA: Velká obrazová reportáž I.

| autor: Pavel Mohrmann0

VOD-KA: Velká obrazová reportáž I.

I ostatní vystavovatelé hovořili v tomto duchu. Vodohospodářskou výstavu Vodovody - Kanalizace 2017 v obrazech a krátkých popiskách představuje následující fotoreportáž.


G-servis Praha:

vodka1.jpg

"Jsme flexibilní společnost zabývající se kompletním servisem v oblasti úpravy vod od návrhu po realizaci. Našimi zákazníky jsou jak obce či města, tak průmyslové podniky potřebující kvalitní zdroj upravené vody například pivovary. Klademe důraz na kvalitní zpracování a to jak potřebných podkladů, tak při finální realizaci."


Aqua Global:

vodka2.jpg

"Vyrábíme filtrace a úpravny průmyslových vod. Naší cílovou zákaznickou skupinou je celý průmyslový sektor, města a obce."


EKOCIS spol. s. r. o.:

vodka3.jpg

"Vyrábíme plastové nádrže pro domácí i průmyslové využití."


Kubíček VHS, s.r.o.:

vodka4.jpg

"Dodáváme dmychadla Roots do zařízení na dopravu plynu a vzduchu. Naše dodávky jsou součástí technologií do ČOV."


Vodaservis:

vodka5.jpg

"Naší hlavní činností jsou dodávky zařízení pro úpravu pitné vody z nerez oceli i plastu. Upravujeme ale také vodu průmyslovou. Naším cílovým zákazníkem jsou kromě měst a obcí také menší provozy, jako jsou hotely a penziony."


Water Life:

vodka6.jpg

"Dodáváme komponenty do technologií na úpravu vody. Dodáváme také celé technologické celky. Specializujeme se především na automatické filtrace a mechanickou a chemickou úpravu vody. Naším standardním zákazníkem jsou obce, domácnosti ale i průmysl."


VA TECH WABAG Brno spol. s. r. o.:

vodka7.jpg

"Jsme předními dodavateli inženýrských řešení pro Českou republiku i zahraničí v oblasti úpravy vod. Dodáváme především subjektům v energetice, průmyslu, ale i municipalitám."


Gonap Teh, s.r.o.:

vodka8.jpg

"Jsme obchodním zastoupením polské firmy Integra. Uvádíme na trh distanční objímky a prostupová těsnění. Jsme subdodavateli prodejců potrubí a jiných technologických prvků."


B & BC, a.s.:

vodka10.jpg

"Jsme významným českým výrobcem prefabrikovaných betonových stavebních prvků, transportbetonu a zpracovatelem betonářské výztuže (armovna). Dodáváme produkty například na stavby: ŘSD, SŽDC, PVK,průmyslových parků, měst a obcí."


Brenntag CR:

vodka9.jpg

"Distribuujeme chemikálie do libovolných segmentů trhu. Našimi zákazníky jsou podniky VaK, ale také teplárny, elektrárny a zařízení pro energetické využití odpadů."


Moravia Systems, a.s.:

vodka11.jpg

"Z části vyrábíme, z části disribuujeme průmyslové armatury společnostem, které realizují výstavbu ČOV, vodojemy a podobně."


Mivalt:

vodka12.jpg

"Zabýváme se distribucí komponentů pro výrobce ČOV. Na fotce je odvodňovací lis kalů."


Bettra:

vodka13.jpg

"Uvádíme na trh výrobky firmy Haufftechnik. Jedná se o kabelové a potrubní průchodky těsnění inženýrských sítí. Naším hlavním odběratelem jsou stavební firmy."


ECoGas Technology, s.r.o.:

vodka14.jpg

"Vyrábíme a obchodujeme s výrobky a technologiemi vhodnými pro bioplynové hospodářství. Můžete je nalézt v bioplynových stanicích, kotelnách, ČOV. Našimi zákazníky jsou města a obce, zemědělci a všichni, kdo potřebují rozvody technických plynů."


Aquamonitoring:

vodka15.jpg

"Provádíme obchod a servis průtokoměrů, detektorů odpadních vod, umíme měřit vše, co se týká vody v jakémkoli skupenství. Naším typickým zákazníkem jsou obce, firmy, vysoké školy, výzkumné ústavy, nebo třeba rybáři."


Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Satturn
AB Plast
Nadace partnerství
Partner - SOVAK