1/2024

VOD-KA: Velká obrazová reportáž I.

| autor: Pavel Mohrmann0

VOD-KA: Velká obrazová reportáž I.

I ostatní vystavovatelé hovořili v tomto duchu. Vodohospodářskou výstavu Vodovody - Kanalizace 2017 v obrazech a krátkých popiskách představuje následující fotoreportáž.


G-servis Praha:

vodka1.jpg

"Jsme flexibilní společnost zabývající se kompletním servisem v oblasti úpravy vod od návrhu po realizaci. Našimi zákazníky jsou jak obce či města, tak průmyslové podniky potřebující kvalitní zdroj upravené vody například pivovary. Klademe důraz na kvalitní zpracování a to jak potřebných podkladů, tak při finální realizaci."


Aqua Global:

vodka2.jpg

"Vyrábíme filtrace a úpravny průmyslových vod. Naší cílovou zákaznickou skupinou je celý průmyslový sektor, města a obce."


EKOCIS spol. s. r. o.:

vodka3.jpg

"Vyrábíme plastové nádrže pro domácí i průmyslové využití."


Kubíček VHS, s.r.o.:

vodka4.jpg

"Dodáváme dmychadla Roots do zařízení na dopravu plynu a vzduchu. Naše dodávky jsou součástí technologií do ČOV."


Vodaservis:

vodka5.jpg

"Naší hlavní činností jsou dodávky zařízení pro úpravu pitné vody z nerez oceli i plastu. Upravujeme ale také vodu průmyslovou. Naším cílovým zákazníkem jsou kromě měst a obcí také menší provozy, jako jsou hotely a penziony."


Water Life:

vodka6.jpg

"Dodáváme komponenty do technologií na úpravu vody. Dodáváme také celé technologické celky. Specializujeme se především na automatické filtrace a mechanickou a chemickou úpravu vody. Naším standardním zákazníkem jsou obce, domácnosti ale i průmysl."


VA TECH WABAG Brno spol. s. r. o.:

vodka7.jpg

"Jsme předními dodavateli inženýrských řešení pro Českou republiku i zahraničí v oblasti úpravy vod. Dodáváme především subjektům v energetice, průmyslu, ale i municipalitám."


Gonap Teh, s.r.o.:

vodka8.jpg

"Jsme obchodním zastoupením polské firmy Integra. Uvádíme na trh distanční objímky a prostupová těsnění. Jsme subdodavateli prodejců potrubí a jiných technologických prvků."


B & BC, a.s.:

vodka10.jpg

"Jsme významným českým výrobcem prefabrikovaných betonových stavebních prvků, transportbetonu a zpracovatelem betonářské výztuže (armovna). Dodáváme produkty například na stavby: ŘSD, SŽDC, PVK,průmyslových parků, měst a obcí."


Brenntag CR:

vodka9.jpg

"Distribuujeme chemikálie do libovolných segmentů trhu. Našimi zákazníky jsou podniky VaK, ale také teplárny, elektrárny a zařízení pro energetické využití odpadů."


Moravia Systems, a.s.:

vodka11.jpg

"Z části vyrábíme, z části disribuujeme průmyslové armatury společnostem, které realizují výstavbu ČOV, vodojemy a podobně."


Mivalt:

vodka12.jpg

"Zabýváme se distribucí komponentů pro výrobce ČOV. Na fotce je odvodňovací lis kalů."


Bettra:

vodka13.jpg

"Uvádíme na trh výrobky firmy Haufftechnik. Jedná se o kabelové a potrubní průchodky těsnění inženýrských sítí. Naším hlavním odběratelem jsou stavební firmy."


ECoGas Technology, s.r.o.:

vodka14.jpg

"Vyrábíme a obchodujeme s výrobky a technologiemi vhodnými pro bioplynové hospodářství. Můžete je nalézt v bioplynových stanicích, kotelnách, ČOV. Našimi zákazníky jsou města a obce, zemědělci a všichni, kdo potřebují rozvody technických plynů."


Aquamonitoring:

vodka15.jpg

"Provádíme obchod a servis průtokoměrů, detektorů odpadních vod, umíme měřit vše, co se týká vody v jakémkoli skupenství. Naším typickým zákazníkem jsou obce, firmy, vysoké školy, výzkumné ústavy, nebo třeba rybáři."


Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP