Reklama

1. 8. 2017  |  Aktuality  |  Autor: MPO

Ukončení příjmu žádostí o podporu ve Výzvě II programu podpory Úspory energie

Řídicí orgán OP PIK oznamuje, že k 31. 10. 2017 ukončí příjem žádostí o podporu ve Výzvě II programu podpory Úspory energie.

Řídicí orgán OP PIK oznamuje, že k termínu 31. 10. 2017 ukončí v souladu s pravidly výzvy příjem žádostí o podporu ve Výzvě II programu podpory Úspory energie. K tomuto kroku řídící orgán přistoupil na základě ustanovení výzvy, které umožňuje Řídicímu orgánu OP PIK ukončit příjem žádostí o podporu v případě nízkého zájmu žadatelů ukončit.

V současné době evidujeme v této výzvě s alokací 11 miliard Kč přijaté žádosti ve výši cca 1,1 mld. Kč po více než 7 měsících od zahájení příjmu žádostí.

Řídicí orgán také informuje, že na monitorovací výbor, který se bude konat v listopadu 2017, předloží kritéria Výzvy III programu podpory Úspory energie. Výzva III programu podpory Úspory energie bude obsahovat stejné, případně pro žadatele příznivější parametry a bude také obsahovat navýšení podílu na alokaci pro velké podniky z 20 na 60 %.

Příjem žádostí do této výzvy, v případě, že budou kritéria výzvy schválena monitorovacím výborem, bude zahájen do konce listopadu 2017.

© Průmyslová ekologie, s.r o. Autorská práva jsou vyhrazena a vykonává je vydavatel

ZPĚT NA SEZNAM

PARTNEŘI

ISSN 2570-9372