2/2023

Střípky z Pollutec 2016: Lifetech

| autor: Pavel Mohrmann0

Střípky z Pollutec 2016: Lifetech

Lifetech je rodinná inovační firma v oboru ozonu a UVtechnologií, která je na trhu bez mála 20 let. Tyto aplikace se dají kombinovat, což znamená, že technologie mají nepřeberné množství možných využití.

"V současné době využíváme tyto technologie v rámci tzv. AOP procesu, což je jedna z věcí, díky které jsme schopni se prosazovat v zahraničí," říká Jakub Dřímal z Lifetechu a dodává: "Zároveň tato technologie souvisí s inovacemi u středotlakých UV systémů. Ta prodlužuje životnost, snižuje energetickou náročnost a v kombinaci s ozonovými generátory z nás dělají konkurence schopnou firmu v rámci Evropy i světa."

Lifetech není na Pollutecu prvně. "Je to jedna z našich oblíbených akcí, se kterou máme velmi dobré zkušenosti," upozorňuje Jakub Dřímal. "Je to také proto, že máme na francouzském trhu partnery. Na této největší letošní akci stran odpadní vody jsme ale také schopní se setkat s možnými partnery z celého světa a proto jsme tu," upřesnil Jakub Dřímal.

První dva dny se jednání rozbíhala, zájemci byli v úterý lehce ostýchaví, jak se svěřil Jakub Dřímal, nic méně středa je již nabitá a jednání s možnými budoucími partnery probíhají kontinuálně.

"Z našich zkušeností víme, že výsledky jednání se dostaví do několika týdnů po skončení akce. Je samozřejmé, že prakticky to bude dlouhodobější horizont, nic méně fakt, že jsme tady již poněkolikáté hovoří o tom, že zkušenosti s Pollutecem máme výborné," uzavřel Jakub Dřímal.

DSCN1229.JPG

Středotlaký UV systém

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP