2/2022

Středočeský kraj: Žádosti o kotlíkové dotace budou podávány elektronickou formou

| autor: Středočeský kraj0

Středočeský kraj: Žádosti o kotlíkové dotace budou podávány elektronickou formou

Žádosti, týkající se programu „Výměna zdrojů tepla na pevná paliva v rodinných domech ve Středočeském kraji 2019–2023“ (tzv. 3. výzvy kotlíkových dotací), budou podávány elektronickou formou.

Tuto elektronickou žádost vyplní žadatelé v prostředí webového prohlížeče na portálu Středočeského kraje. Pro otevření žádosti je zapotřebí použít odkaz na webové stránce středočeského kraje

Žádáme všechny žadatele, aby si tento odkaz uložili do oblíbených položek svých počítačů a k přístupu do žádosti ho výhradně využívali. Elektronická žádost je nezbytná pro registraci žádostí.

V druhém kroku je konečný uživatel povinen doručit nejpozději do 20 pracovních dní od data odeslání žádosti v elektronické podobě vygenerovanou a podepsanou žádost v listinné papírové podobě se všemi náležitostmi a přílohami v obálce na adresu Krajského úřadu Středočeského kraje, Zborovská 11, Praha 5, PSČ 150 21.

Pokud si žadatel nebude pamatovat odkaz žádosti, lze využít rozcestník na webových stránkách Středočeského kraje (kr-stredocesky.cz), dostupný od 15. 5. 2019 od 16:00 hodin. Již od tohoto data bude možné si žádost předvyplnit a uložit data pro pozdější nahrání do žádosti při vlastní registraci.

Levá část rozcestníku umožní přístup na stránku kotlíkové dotace, kde bude zveřejněn odkaz na elektronickou žádost, znění Programu, návod „Jak vyplnit elektronickou žádost“, a další metodické dokumenty, relevantní k žádosti o dotaci.

Pro efektivní fungování systému elektronické žádosti opakovaně upozorňujeme, aby žadatelé používali především přímý odkaz na elektronickou žádost, případně cestu přes rozcestník, čímž se předejde možnému přetížení provozu webových stránek Středočeského kraje.

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Satturn
AB Plast
Partner - SOVAK
EAGB
Faircare
Inisoft
Xylem
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
Ekowatt
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
SYBA
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia