1/2024

Snídaně s REACH

| autor: Pavel Mohrmann0

Snídaně s REACH

Nařízení REACH je dokonce by se dalo říci velmi nákladnou záležitostí a zcela určitě dělá vrásky nejednomu vedení malé či střední firmy, která toto nařízení musí plnit.

Jak se pokusit náklady snížit na co nejnižší možnou míru se můžete dovědět na Snídani s REACH, kterou pořádá Průmyslová ekologie společně se společností EY,s.r.o

Praxe ukazuje, že některé firmy, které musí plnit nařízení REACH nemají vždy zcela jasno. Rezervy jsou jednak ve znalostech, někdy pak i v povědomosti o REACH. Toto nařízení často zasahuje i nechcemické sektory, které např. svou výrobu za chemii vůbec nepovažují.

Kromě nákladů jsou velkým problémem i odborné činnosti související s REACH. Relativně dobrá spolupráce funguje u firem ve stejném oboru či u firem vyrábějící stejnou látku. Ty musí registrovat ve společném podání.

Problematiku nařízení REACH probereme s českými špičkovými odborníky na Snídani s REACH. Přednášet bude Jan Holomek z ReachSpektra, s.r.o., Lenka Lišková z Výzkumného ústavu organických syntéz, a.s., Petr Novák z libereckého Termizo, a.s. a Jan Mervart z Deza, a.s.

Podrobné informace o místě konání naleznete na pozvánce.

NENECHTE SI UJÍT SNÍDANI S REACH A ZAREGISTRUJTE SE VČAS!

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP