Reklama

10. 7. 2017  |  Aktuality  |  Autor: SOVAK ČR

Seminář Fakta o vodě

V Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky (PS PČR) proběhl 26. června odborný seminář. Seminář se konal pod záštitou místopředsedy PS PČR Ing. Jana Bartošky a spolupořádal ho Organizačně správní institut, o. p. s. a Sdružení oboru vodovodů a kanalizací ČR, z.s.

O semináři podrobně informovala mimo jiné Naše voda, více se dozvíte v následujících příspěvcích Fakta o vodě: ČR jde ve vodárenství proti celosvětovým trendůmFakta o vodě: Nechme soukromé a veřejné subjekty soutěžit a Fakta o vodě: Jaká je skutečná situace v českém vodárenství?.

Sérii článků ze semináře vydal i portál Vodarenstvi.cz (V Poslanecké sněmovně probíhá seminář Fakta o voděVlasák a Fakta o vodě: nepodceňujme se!Fakta o vodě: Petr Kubala o nutných změnách ve financování vodního hospodářstvíFakta o vodě: Jaké nejčastější nepravdy o vodě kolují veřejným prostorem?.

Prezentace Ing. Ondřeje Beneše, Ph.D., MBA, LL.M. Vztah a odpovědnost velkého provozovatele k municipalitám, která rovněž na semináři zazněla, je k dispozici zde.

© Průmyslová ekologie, s.r o. Autorská práva jsou vyhrazena a vykonává je vydavatel

ZPĚT NA SEZNAM

PARTNEŘI

ISSN 2570-9372