1/2024

První Česko-polská konference o odpadech se blíží!

| autor: TZ Aquatest0

První Česko-polská konference o odpadech se blíží!

Pokud jste na některou z otázek odpověděli kladně, je pro Vás určena 1. Česko-polská konference „Výzvy v nakládání s komunálními odpady 2018, která se uskuteční ve dnech 23. – 24. května 2018 v Clarion Congress Hotelu Ostrava.

Cílem konference je výměna zkušeností a dobrých praktik při řešení problematiky nakládání s komunálními odpady, a to i s ohledem na naplňování cílů EU. Součástí konference jsou i exkurze v Polsku a České republice, které umožňují seznámit se s moderními zařízeními pro nakládání s komunálními odpady jako jsou linky s optickým tříděním, zejména druhotných surovin, technologie na výrobu alternativního paliva TAP nebo bioplynová stanice na zpracovávání bioodpadů s výrobou elektrické energie.

Záštitu nad konferencí, mimo jiné, poskytlo Ministerstvo životního prostředí, pan ministr Richard Brabec a Ministerstvo průmyslu a obchodu, pan ministr Tomáš Hüner.

Informace o konferenci najdete na webových stránkách Ministerstva životního prostředí, sekce kalendář akcí a na webových stránkách společnosti Aquatest, a.s. – www.aquatest.cz.

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP