2/2023

Poslední letošní Priorita poradí, jak žít lépe a levněji s našimi dotacemi

| autor: OPŽP0

Poslední letošní Priorita poradí, jak žít lépe a levněji s našimi dotacemi

Nezateplují pouze jednotliví majitelé, ale i obce. Do vylepšení veřejných budov dávají miliony, dotace jim pomáhají šetřit obecní rozpočty. Aktuálně Ministerstvo životního prostředí rozdělilo na konkrétní projekty 400 milionů korun, nejpozději do konce února rozdělí zbylé stovky milionů. Je možné, že novou fasádu dostane sokolovna, školka či radnice právě ve vaší obci. 

Ochrana přírody má nepochybně mezinárodní rozměr a věnujeme se jí i na našich stránkách. Dozvíte se, jak pokračuje příprava nového programu financovaného z Norských fondů. Práce Státního fondu životního prostředí ČR je inspirací pro kolegy z jiných států, v nedávné době jsme přivítali dvě zahraniční návštěvy a jistě nebyly poslední.

A určitě by neměla zapadnout informace, že se Česká republika připojila k mezinárodní dohodě o ochraně klimatu, Pařížské dohodě. 

Do zahraničí se podíváme i v naší pravidelné rubrice, tentokrát do nedalekého Bavorska. V dalších pravidelných seriálech se můžete dočíst mnoho zajímavostí o tajemném vrchu Vladař, inspirovat se přírodou, která je často předlohou pro nejmodernější techniku nebo se začíst do dobrodružství našeho komiksového hrdiny Smokemana.

Přinášíme vám poslední díl, ale není potřeba smutnit, všechny příběhy superhrdiny-topiče vydáváme v jedné souhrnné brožuře. 

Priorita 12/2017

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP