2/2023

Pollutec, ročník 2023 je úspěšně za námi. Příští rok v Paříži!

| zdroj: POLLUTEC0

53316407879_cee102ff93_k
zdroj: pollutec.com

Pollutec 2023, přední mezinárodní veletrh zaměřený na ekologii pro průmysl, města a regiony, právě ukončil svůj jubilejní 45. ročník, který se konal na výstavišti Eurexpo Lyon od 10. do 13. října. S více než 51 000 odborníky, 2 000 vystavovateli a 17 regionálními a národními pavilony se na této přehlídce sešel celý sektor životního prostředí a klimatu. Další ročník veletrhu se bude konat v Paříži – nová akce doplňující lyonský ročník, která se uskuteční 26. a 27. listopadu 2024 v hale 1 na Paris Expo Porte de Versailles.

Veletrh Pollutec Lyon, plný přednášek a prezentací účastníků, exkluzivně představil 120 inovací a propojil aktéry v ekologickém průmyslu také díky akci Green Days, která umožnila obchodní setkání nejrůznějších aktérů v oboru, zejména mezinárodních účastníků se zástupci evropského průmyslu. Pollutec je etablován jako historická mezinárodní událost v oblasti ekologické transformace a opět ukázal svou sílu jako nepopiratelná páka pro akce veřejného sektoru a průmyslových odvětví, v jejímž zájmu je sladit přínosy pro životní prostředí, inovace a pracovní místa.

„Tváří v tvář naléhavým výzvám, které s sebou přináší klimatická situace, se v letošním roce celý environmentální sektor spojil, aby nabídl skutečně konkrétní a inovativní řešení. Kolektivní energie vytvořila vlnový efekt, který podpořil vznik řešení a společnou tvorbu globálních akčních strategií, oproštěných od izolovaného myšlení,“ prohlásila Anne-Manuèle Hébert, ředitelka veletrhu Pollutec. „To je také role, kterou přisuzujeme Pollutecu, je to katalyzátor ekologické transformace, který umožňuje všem sektorům zapojeným do ekologické transformace pracovat ruku v ruce."

Termíny pro váš diář:

Pollutec 2024, 26. – 27. listopadu 2024, Paris Expo Porte de Versailles

Pollutec 2025, 7. – 10. října 2025, Eurexpo Lyon

Oficiální web veletrhu Pollutec

Pro více informací kontaktujte Zastoupení francouzských veletrhů: info@francouzskeveletrhy.cz

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Xylem
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
Ekowatt
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
SYBA
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE