2/2022

Návrh předpokladů a metodik analýzy nákladů a přínosů podaný všemi provozovateli přenosových soustav oblasti kontinentální Evropa a severské oblasti

| autor: TZ ERÚ0

Návrh předpokladů a metodik analýzy nákladů a přínosů podaný všemi provozovateli přenosových soust

Jedná se o konzultační proces k dokumentu: Návrh předpokladů a metodik analýzy nákladů a přínosů podaný všemi provozovateli přenosových soustav oblasti kontinentální Evropa a severské oblasti v souladu s článkem 156(11) nařízení Komise (EU) 2017/1485 ze dne 2. srpna 2017, kterým se stanoví rámcový pokyn pro provoz elektroenergetických přenosových soustav.

Konzultovaný dokument:

Návrh předpokladů a metodik analýzy nákladů a přínosů podaný všemi provozovateli přenosových soustav oblasti kontinentální Evropa a severské oblasti v souladu s článkem 156(11) nařízení Komise (EU) 2017/1485 ze dne 2. srpna 2017, kterým se stanoví rámcový pokyn pro provoz elektroenergetických přenosových soustav_ CZ(PDF; 717 kB)

Návrh předpokladů a metodik analýzy nákladů a přínosů podaný všemi provozovateli přenosových soustav oblasti kontinentální Evropa a severské oblasti v souladu s článkem 156(11) nařízení Komise (EU) 2017/1485 ze dne 2. srpna 2017, kterým se stanoví rámcový pokyn pro provoz elektroenergetických přenosových soustav_ EN(PDF; 287 kB)

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Satturn
AB Plast
Partner - SOVAK
EAGB
Faircare
Inisoft
Xylem
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
Ekowatt
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
SYBA
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia