1/2024

Mirek Topolánek odchází z čela výkonné rady Teplárenského sdružení ČR

| autor: TZ TS ČR0

Mirek Topolánek odchází z čela výkonné rady Teplárenského sdružení ČR

„Rozhodl jsem se k dnešnímu dni z pracovních důvodů rezignovat na funkci předsedy výkonné rady Teplárenského sdružení České republiky. Bylo to sedm let práce, která měla smysl a bavila mě, ale nastal čas přijmout nové výzvy,“ uvedl Mirek Topolánek.

„Bylo mi ctí s Mirkem spolupracovat. Pod jeho vedením se nám podařilo úspěšně vybojovat řadu důležitých bitev, jeho zkušenosti pro nás byly neocenitelným přínosem a osobní nasazení příkladem.

Patří mu velký dík za to, co pro české teplárenství za těch sedm let udělal. To rozhodnutí nás samozřejmě mrzí, ale nezbývá, než ho respektovat,“ řekl místopředseda výkonné rady Teplárenského sdružení ČR Jan Kanta.

„Na těch sedm let pod Mirkovým vedením budu určitě rád vzpomínat, spolupráce s ním byla vynikající. Má velko­u zásluhu na tom, že se podařilo Teplárenské sdružení posunout dopředu, zvýšit jeho význam a prestiž.

Vždycky jsme se mohli spolehnout na jeho radu a pomoc. Z ener­ge­tiky neodchází a věřím, že se budeme dál potkávat,“ řekl ředitel Teplárenského sdružení ČR Martin Hájek.

Mirek Topolánek byl zvolen předsedou výkonné rady Teplárenského sdružení ČR poprvé v září roku 2011, následně potom na další tříletá funkční období v letech 2013 a 2016.

Výkonná rada je statutárním orgánem Teplárenského sdružení ČR a jeho nejvyšším orgánem v období mezi valnými hromadami. Funkce předsedy je nehonorovaná a dle stanov je volena výkonnou radou jakožto statutárním orgánem Teplárenského sdružení České republiky.

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP