Ecomondo 2019 zahájeno

| autor: Pavel Mohrmann0

Ecomondo 2019 zahájeno

Akce chce především podpořit svět „zelené ekonomiky“ a dialog s jejich regulátory. Bez aktivní spolupráce podnikatelského prostředí s určovateli pravidel nelze najít nejefektivnější cestu. Na Ecomondo 2019 tento dialog bude probíhat na evropské úrovni.

Během čtyř dnů se očekává aktivní vystoupení Evropské komise společně s Evropskou agenturou pro životní prostředí (EEA), která si před dvěma roky vybrala Ecomondo jako prostor pro komunikaci s italským trhem.

Ecomondo 2019 hostí také roční zasedání Generální stavy v oblasti zelené ekonomiky, které jsou podporované Národní radou pro zelenou ekonomiku, ve spolupráci s Ministerstvem životního prostředí a Ministerstvem pro hospodářský rozvoj. Cílem setkání je provést analýzu a představit aktuální stav o nejpalčivějších a nejdůležitějších ekonomických a regulačních otázkách.

Souběžně s veletrhem Ecomondo se rovněž koná akce Key Energy zaměřená na svět obnovitelných zdrojů energie a akce Sal.Ve, Salone del Veicolo Ecologico (Salon ekologického vozu), která se koná jednou za tři roky.

Kompletní a průběžně aktualizovaný program je k dispozici na webu www.ecomondo.com

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Satturn
AB Plast
Nadace partnerství
Partner - SOVAK