2/2023

ECHA zahájila cílenou konzultaci k návrhu harmonizované klasifikace a označování

| autor: MPO ČR / ECHA0

ECHA zahájila cílenou konzultaci k návrhu harmonizované klasifikace a označování

Hexyl 2-(1-(diethylaminohydroxyphenyl)methanoyl)benzoate; hexyl 2-[4-(diethylamino)-2-hydroxybenzoyl]benzoate (EC 443-860-6; CAS 302776-68-7) se používá v kosmetice a přípravcích pro osobní péči.

Návrh na harmonizovanou klasifikaci a označování byl zaslán příslušným orgánem SRN a byl již předmětem veřejné konzultace, která byla ukončena 12. ledna t. r.

Dne 4. září 2018 však obdržela ECHA od průmyslu novou informaci, včetně dvou nově provedených experimentálních studií na vodních bezobratlých.

Smyslem cílené konzultace, kterou ECHA zahájila dne 17. 09. 2018 je získání informací a připomínek k relevantnosti výsledků nových studií a jejich kvalitě. ECHA vyzývá všechny zainteresované strany k zaslání připomínek, které se týkají předmětu cílené konzultace prostřednictvím elektronického formuláře uvedeného na webových stránkách ECHA v sekci Cílené konzultace týkající se harmonizované klasifikace a označování v termínu do 1. října 2018. Připomínky budou následně publikovány na webových stránkách ECHA.

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP