1/2024

Dubnová Priorita přináší další vlnu zateplování

| autor: Státní fond životního prostředí ČR0

Dubnová Priorita přináší další vlnu zateplování

Pokud vaše sokolovna, nemocnice nebo třeba sportovní hala ještě nemá hotová úsporná energetická opatření, pomůže vám rekonstrukci zaplatit Operační program Životní prostředí. V Prioritě se dočtete o novinkách ve výzvě, z dotace se dá zaplatit vnitřní osvětlení, žaluzie nebo lepší akustika.

Časopis se zateplování věnuje na více místech, doporučujeme rozhovor s odborníkem, příklady úspěšných projektů nebo třeba reportáž z Telče. Jeden by si řekl, že historické město si zateplováním tak rozumět nebude, ale v Telči jedou energetické úspory na plné obrátky.

Zatímco peníze na energetické úspory teprve přitečou, jiné už se vesele rozdělovaly. Můžete si přečíst, kam jich šlo nejvíce, zejména obce nakupovaly elektrická vozidla, dostaly dotace na nové lampy nebo posílí zdroje pitné vody.

Prostředky na podporu různých projektů stále jsou, v našich přehledech se můžete podívat, která dotační výzva by byla vhodná třeba pro vás. Národní program Životní prostředí má aktualizovaný harmonogram výzev, u nás v časopise najdete jak ty právě probíhající, tak výhled na další roky.

Priorita 4/2019

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP
Compag