2/2023

Aplikace pro MPVaK (verze určená pro zpracovatele evidence)

| autor: MZe0

Aplikace pro MPVaK (verze určená pro zpracovatele evidence)

Program „MPVak - vybrané údaje majetkové a provozní evidence“ byl vytvořen pro uživatelské prostředí MS Windows XP a vyšší. Program nemá zvláštní nároky na hardwarové vybavení.

Aplikace je nyní ke stažení ve verzi 2.18.0.1. Uživatelé, kteří mají nainstalovánu verzi 1…, musí nejdříve odinstalovat starou verzi a až poté nainstalovat novou pomocí balíčku „Instalace_aplikace_MPVaK_zpracovatel.MSI“, který je v příloze. Data vložená starou verzí se neztratí a bude je možné použít i v nové verzi.

Uživatelé, kteří mají nainstalovánu verzi 2…, mohou použít aktualizaci aplikace buď ve tvaru souboru ZIP nebo jako samorozbalovací soubor EXE. Detailní popis instalace i aktualizace je v souborech „Postup při stažení a instalaci aplikace MPVaK zpracovatel.pdf“ a „Postup při stažení a aktualizaci MPVaK zpracovatel.pdf“.

Upozornění:

Pro první zadání údajů do aplikace MPVaK (verze pro zpracovatele) je třeba nejprve zadat údaje vlastníků, provozovatelů a zpracovatelů. V následném kroku uživatel vyplní VÚME stavby pro úpravu vody a VÚME čistírny odpadních vod. Tyto dva druhy VÚME nezávisí na ostatních a naopak jsou potřeba pro VÚME vodovodních řadů a kanalizačních stok.

Po zadání VÚME staveb pro úpravu vody a čistíren odpadních vod by měl uživatel vyplnit ostatní VÚME, tj. vodovodní řady a kanalizační stoky. Až po vyplnění všech VÚME lze vyplňovat VÚPE (viz uživatelská příručka aplikace, která je součástí instalace a zároveň je i součástí samotné aplikace).

Instalační balík aplikace MPVaK (verze pro zpracovatele) sloužící ke zpracování dat vybraných údajů majetkové a provozní evidence vodovodů a kanalizací je součástí přílohy.

Přílohy jsou aktualizovány k 4.1.2018

MPVaK verze 2.18.0.1 datum 4.1.2018

Přílohy:

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP