Tag: KONFERENCE

ppe

Odpady / Zpravodajství / 23. 4. 2024

Pozvánka: Konference Odpady v podnikové ekologii

Letos končí přechodné období podle nového odpadového zákona. Co nás čeká příští rok? Nová katalogová čísla, nový ISOH2, evidence podle vyhlášky č. 273/2021 sb., nebo stihne MŽP připravit nové vyhlášky? Revoluce se blíží také v obalové legislativě. Hlasitě se mluví o povinném zálohování PET, ale chystaná obalová legislativa přinese mnohem víc.

DSC_0349

Ovzduší / Zpravodajství / 18. 4. 2024

ENVIRO 2024: Místo k výměně zkušeností

Letošní 8. ročník česko-slovenské environmentální konference přivítalo slovenské Štrbské pleso. Oba státy, které po vstupu do EU musí stejně jako ostatní členské státy transponovat právní předpisy, si zde porovnávají implementace do národních právních systémů, problémy a různý přístup.

DSC_3225-kopie_Nm3tKPN.2e16d0ba.fill-730x425

Odpady / Ovzduší / Zpravodajství / 11. 3. 2024

Pozvánka: ENVIRO 2024

Osmý ročník česko-slovenské konference odborníků, věnujících se ochraně životního prostředí, se letos bude konat ve Vysokých Tatrách. Hlavním cílem je výměna praktických i legislativních zkušeností obou zemí na poli odpadového hospodářství, ochrany ovzduší, klimatu, problematiky EIA a integrované prevence nebo BREF/BAT technologií. Letošní novinkou je téma ESG a Směrnice CSRD.

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP