Tag: EKOZNAČKY

bank-phrom-Tzm3Oyu_6sk-unsplash

Aktuality / 12. 7. 2023

Dalším držitelem ekoznaček je Severotisk s.r.o.

Oblíbené časopisy, letáky obchodů z okolí i produktové katalogy firem. To vše tiskne společnost Severotisk s.r.o. provozující velkou offsetovou tiskárnu v Ústí nad Labem. Patří k prvním společnostem v oboru polygrafie, která získala EU Ecolabel na tištěné produkty. O ekoznačce jsme si povídali s Ivou Proškovou, manažerkou pro udržitelnost a systém kvality.

Fotky na web(50)

Aktuality / 19. 12. 2022

Ekoznačky upozorní na ekologicky šetrné výrobky

Lidé budou moci lépe rozeznat ekologicky šetrné, a přitom kvalitní výrobky. Nově jim v tom pomohou ekoznačky a jejich ambasador Ekolífek. Ten je hlavní postavičkou informační kampaně České informační agentury životního prostředí (CENIA) a Ministerstva životního prostředí.

ekoznacka

Aktuality / 3. 12. 2022

Startuje dosud největší kampaň na podporu ekoznaček

Češi chtějí byt ekologičtí, ale často neví, jak poznat ekologicky šetrné, přitom kvalitní výrobky. A právě v tom jim pomáhají ekoznačky a jejich ambasador Ekolífek. Ten je také hlavní postavou zimní marketingové kampaně České informační agentury životního prostředí. Kampaň startuje právě v těchto dnech a jejím cílem je v průběhu 2 let zvýšit povědomí spotřebitelů o ekoznačkách a získat nové držitele z řad producentů.

EUEcolabel_Showroom_on_wheels Cropped

Aktuality / 20. 9. 2022

Ekoznačka EU slaví 30 let a v listopadu startuje propagační kampaň

Během odborné konference Životní prostředí – prostředí pro život se odstartovala oslava 30. let Ekoznačky EU. Oslava je netradiční svou formou, a to putovním stánkem „Shrowroom on wheels“, který můžete v příštích dnech potkat na různých místech v Praze. Showroom je jakýmsi předskokanem větší marketingové kampaně na podporu ekoznačení v České republice.

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Xylem
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
Ekowatt
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
SYBA
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE