2/2023

Vystavujte na POWER GEN International 2017 v Las Vegas

| autor: SP ČR0

Vystavujte na POWER GEN International 2017 v Las Vegas

Veletrh je zařazen do projektu NOVUMM KET (Nové marketingové modely veletržních účastí v oblasti klíčových technologií 2016 – 2018), který je spolufinancován Evropskou unií prostřednictvím Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Více o projektu NOVUMM KET naleznete ZDE

V případě, že vaše společnost je malým nebo středním podnikem a splní podmínky operačního programu OPPIK, získá dotaci ve formě zvýhodněné služby na účast na tomto veletrhu až do výše 70% způsobilých výdajů, maximálně však v hodnotě 90 000,- Kč.

POWER-GEN International je jedním z největších světových veletrhů a konferencí z oblasti výroby elektrické energie, který nabízí nejnovější trendy ze všech oblastí, kterým dnes čelí energetický sektor. Každoročně se jej účastní více jak 1 400 vystavovatelů.

Na veletrhu POWER-GEN International se pravidelně představují produkty a služby, které patří ke špičce v oboru a jsou inovativním řešením budoucnosti energetiky. Více o veletrhu naleznete ZDEA na stránce CzechTrade ZDE.

Navrhovatelem tohoto veletrhu do projektu NOVUMM KET je Sdružení dodavatelů investičních celků (SDIC). Pod záštitou CzechTrade se jej může zúčastnit i vaše společnost v rámci společné účasti českých vystavovatelů. CzechTrade na základě výsledku minitendru pověřil realizací této účasti naši společnost, INTEGRA, spol. s r.o.

Expozice jednotlivých vystavovatelů mají na tomto veletrhu většinou 9m2, ale v rámci české společné účasti samozřejmě můžete mít expozici i menší nebo větší. Cena Vaší expozice bude vycházet z velikosti požadované plochy, požadavků na vybavení Vaší expozice, velikosti společného zázemí a podobně. Nabídku Vám na základě Vaší specifikace rádi vypracujeme obratem.

Výsledná cena bude zahrnovat pronájem plochy, technické přípojky, registraci, povinný záznam do veletržního katalogu a úklid po celou dobu konání veletrhu (tyto položky za Vás hradí CzechTrade až do výše 90 000 Kč), a dále projekt, grafický návrh, montáž a demontáž expozice, vybavení Vaší expozice, podíl na společném zázemí a pojištění (tyto položky si již hradíte sami). Integra, spol. s r.o. Vám může nabídnout i zajištění letenek, víz, ubytování v místě konání veletrhu, transport Vašich exponátů na veletrh a další služby.

Věříme, že využijete příležitosti prezentovat své výrobky a služby na tomto významném mezinárodním veletrhu. Potřebujete-li ke svému rozhodnutí o účasti jakékoli další informace, neváhejte se obracet přímo na realizační firmu INTEGRA, spol. s r.o.

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP