2/2023

Vyšlo zimní číslo čtvrtletníku Z první ruky

| autor: Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava0

Vyšlo zimní číslo čtvrtletníku Z první ruky

Zmiňované výročí bylo slaveno několik dnů před loňskými Vánoci a přilákalo během dne otevřených dveří do Úpravny vody Podhradí stovky návštěvníků.

Dominantním tématem vydání jsou ale investice do vodárenské infrastruktury, protože ty v případě SmVaK Ostrava meziročně vzrostou o více než sto dvacet milionů na historicky nejvyšší hodnotu.

V magazínu jsou popsány příklady nejvýznamnějších a nejzajímavějších staveb pro rok 2019 v jednotlivých oblastech, kde SmVaK Ostrava působí.

Společnost nezapomíná ani na region a své zaměstnance. V časopisu jsou popsány příběhy a projekty neziskových organizací, které byly podpořeny v našem grantovém programu Plaveme v tom spolu!

Tyto spolky získaly podporu díky tomu, že v nich ve svém volném čase aktivně a obvykle bez nároku na odměnu působí zaměstnanci vodárenské společnosti. Program pokračuje i letos.

Magazín se ale věnuje i dalším tématům, jako jsou odstranění bývalé úpravny vody v Bohumíně, vítězství v koncesním řízení v Neplachovicích nebo změny pro zákazníky při přechodu na bezhotovostní platby v zákaznických centrech a obchodních místech.

Kompletní časopis je ke stažení zde.

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP