2/2023

Střípky z Pollutec 2016: Brentwood

| autor: Pavel Mohrmann0

Střípky z Pollutec 2016: Brentwood

Mezi produkty Brentwoodu patří například výroba technologií fungujících na principu přirostlého biofilmu - technologie IFAS, výroba technologie skrápěného biofiltru nebo třeba shrabovací systémy pro podélné dosazovací nádrže. Na trhu společnost funguje již 50 let a výrobní závod stojí v Hořovicích.

Na Pollutecu bychom rádi, kromě našich standardních produktů, představili také náš inovativní AccuFASbiofiltr, tzv. IFAS (kombinace kalu ve vznosu s kalem přirostlým na fixní medium).“říká obchodní inženýr firmy BRENTWOOD, Pavel Šorejs a pokračuje: "Jedná se o upgrade konvenční technoloige IFAS, zlepsujíci nitrifikacni procesy, kde BRENTWOD využívá inovativní distribuční CLOG-FREE vrstvu, která mimo jiné zabraňuje ucpávání technologie."

Pro nás je hlavním cílem nalézt na Pollutecu partnera pro francouzský trh. Ale ne jen to. Rádi bychom získali francouzského partnera, který by nám pomohl proniknout na trhy v africkém regionu, pro který má naše technologie skrápěného biofiltru velký potenciál," poznamenal Pavel Šorejs.

V zemích Afriky je voda předmětem diskuzí číslo jedna. Vzhledem k situaci v regionu, nesmí být technologie náročná na energii a údržbu. 

"Šanci na prosazení v Africe vidímezejména u technologie skrápěného filtru. Ta je výhodná proto, že nemusí využívat v porovnání s ostatními technologiemi tolik elektrické energie a je nenáročná na údržbu. V tom je síla apotenciál, vysvětlil Pavel Šorejs a pokračoval: Na veletrhu nacházíme nejenom potencionální distributory, ale i konkrétní projekty."

Pavel Šorejs vyjádřil s průběhem Pollutecu velkou spokojenost. "Pokud hodnotím první tři dny, jsme nadmíru spokojení i přes to, že naše expozice je postavena mimo pavilon s podobným zaměřením. Jsme zvědaví, co přinesou další dny,“ uzavřel Pavel Šorejs.

Fotogalerie:

DSCN1223 (2).JPG

DSCN1225 (2).JPG

DSCN1227 (2).JPG

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP