Reklama

PŘEDPLATNÉ

Za 2 490 Kč + DPH (3 012,90 Kč) získáte:

  • Přístup k zpoplatněným článkům internetového deníku Prumyslovaekologie.cz na 1 rok

  • Bonusovou službou pro předplatitele je denní monitoring Průmyslovaekologie.cz

 

POSTUP PŘEDPLATNÉHO

Vstupte do systému přes PŘIHLÁŠENÍ.

Dalšími kroky Vás již vede systém sám, t.j.:

 

Pokud ještě nejste registrováni, zaregistrujte se. (Registrace je zdarma, služba nebude nikdy zpoplatněna).

Poté, co se zaregistrujete, vstupte do svého účtu.

Ve svém účtu vyplňte objednávku.

Po vyplnění objednávky Vám systém vygeneruje zálohovou fakturu.

Uhraďte zálohovou fakturu.

Po zaregistrování přijetí platby – zpravidla do 48 hodin od Vašeho odeslání pokynu k úhradě – Vám přijde informační e-mail o zpřístupnění předplatného. Od tohoto momentu jste našim předplatitelem se všemi zpřístupněnými službami.

Hned poté si ve svém účtu můžete zkontrolovat a vytisknout vyúčtovací fakturu. Ta je řádným daňovým dokladem. V případě, že máte zájem o zaslání vyúčtovací faktury i s razítkem a podpisem, zašleme Vám ji na na vyžádání poštou.

Nezapomeňte si přečíst Všeobecné obchodní podmínky.

Poznámka: Faktura, kterou vidíte ve vašem systému, je řádným daňovým dokladem. V případě, že máte zájem o zaslání faktury i s razítkem a podpisem, zašleme Vám ji na na vyžádání zašleme poštou pro založení do vaší administrativy.

 

Bonus – monitoring

Předplatitelé si během objednávání služeb, nebo kdykoliv ve svém uživatelském účtu, mohou zvolit, zda mají zájem dostávat monitoring průmyslové ekologie v ČR, který jim bude doručováno denně v pracovní dny na e-mailovou adresu zadanou v objednávce.

Monitoring obsahuje přehled novinek na webech vlády a ministerstev, zpráv v médiích, připravované legislativy, veřejných zakázek, ohlášených investic, odborných akcí v ČR. Jde o bonusovou službu, která není předmětem objednávky, je oboustranně kdykoliv bezplatně vypověditelná.

 

 

PARTNEŘI

ISSN 2570-9372