1/2021

Pozvánka: 14. bienální konference CzWA VODA 2021

| zdroj: CzWA0

konf.czwa.png
zdroj: czwa.cz

Neváhejte a do 31. července 2021 využijte zvýhodněnou registraci na konferenci. Registrovat se můžete onlineZDE nebo zaslat vyplněnou závaznou přihlášku.

Bienální konference VODA je vlajkovou konferencí Asociace pro vodu ČR a fórem pro setkávání širokého spektra účastníků z oblasti vodního hospodářství a ochrany životního prostředí, jejichž cílem je udržitelný rozvoj společnosti. Konference je pořádána v úzké spolupráci s akademickou sférou a pod záštitou státní správy již od roku 1995.

Bližší informace jsou dostupné na tomto odkazu.

Zaměření konference v roce 2021

Hlavní témata letošního ročníku konference vycházejí z témat, kterým se CzWA dlouhodobě věnuje a která pokrývají spektrum záběru její činnosti:

  • Čištění odpadních vod a zpracování kalů
  • Opětovné užívání vody a kalu
  • Dešťové vody ve městech, stokové sítě
  • Vodárenství
  • Specifické polutanty
  • Venkovské oblasti a voda
  • Ochrana vod
  • Aktuality v oboru

Program je složen z vyzvaných plenárních přednášek, standardních tematických odborných sekcí a ze sekcí kombinujících bleskové prezentace s postery a diskuzí, které se při minulém ročníku konference osvědčily. V programu jsou také specificky zaměřená diskuzní fóra vycházející z témat diskutovaných na Ideových konferencích CzWA, která se snaží definovat aktuální klíčové okruhy pro výzkum a další směřování vodního hospodářství v ČR. V rámci konference jsou udíleny ceny předsedy CzWA za nejlepší přednášku a za nejlepší posterové sdělení pro autory do 35 let. Letos bude vybíráno ze 17 přednášek a 21 posterů.

Pro koho je konference určena?

Konference je určena pracovníkům ve výzkumu a vývoji, technologům, projektantům, konzultantům, představitelům průmyslu a pracovníkům neziskového sektoru a veřejné správy. Všichni zmínění čelí stejné výzvě, a to poskytnout společnosti inovativní a efektivní způsoby hospodaření s vodou, zaručující její udržitelný rozvoj v podmínkách klimatické změny a stále vyšších požadavků na ochranu životního prostředí. Typický počet účastníků konference je 200+.

2. cirkulář 14. bienální konference CzWA VODA 2021 červenec.pdf

Závazná přihláška.doc

Nabídka a objednávkový formulář.pdf

2108-podrobny-predbezny-program-a4-r10.pdf

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Satturn
AB Plast
Partner - SOVAK
EAGB
Faircare
Inisoft
Xylem
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
E-salon
Ekowatt
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace