Reklama

O NÁS

Vítejte v Průmyslové ekologii!

Naše společnost je vydavatelem internetového deníku Prumyslovaekologie.cz.

Prumyslovaekologie.cz vychází od května roku 2016. Zaměřujeme se především na poskytování originálního zpravodajství a informačního servisu pro cílové skupiny.

Nedílnou obsahovou součástí jsou publicistické příspěvky – analýzy, názory, jakož i výběr zajímavých článků ze zahraničních médií.

Cílovými skupinami Prumyslovaekologie.cz jsou zejména firemní environmentalisté, tedy průmysloví ekologové, původci odpadů (průmyslové a obchodní podniky, samosprávy), odběratelé energií, dodavatelé zboží a služeb pro nakládání s odpady a energetiku, investoři a vláda.

Obsahové zaměření se týká zejména těchto oblastí: životní prostředí, průmysl, ekologie, odpady, ovzduší, voda, chemie, energie, emise, legislativa, firmy, environmentální management.

Čtenáři vědí, že jak my, tak naši inzerenti, stavíme na skutečném výkonu. Proto jsme se rozhodli jít cestou zpoplatněných článků v online deníku.

Jsem rád, že mohu konstatovat, že již od spuštění naší činnosti roste počet předplatitelů z průmyslových, obchodních provozů a samospráv. Pro nás je to důkazem, že naše práce má smysl.

Děkujeme za Vaši přízeň,

Pavel Mohrmann
šéfredaktor

 

Redakce Průmyslové ekologie:

Pavel Mohrmann, šéfredaktor

Martina Jandusová, vedoucí redakce

Hana Tomášková, redaktorka

PARTNEŘI

ISSN 2570-9372