1/2024

Nově v soutěži Přeměna odpadů na zdroje: Řekněte to videem

| autor: MPO0

Nově v soutěži Přeměna odpadů na zdroje: Řekněte to videem

Poslat můžete krátký záznam pořízený třeba na mobilní telefon. Vaší kreativitě se meze nekladou. Ve videu vyzvěte ostatní k tomu, aby více přemýšleli nad tím, co všechno vyhazují do koše, nebo představte konkrétní příklad zužitkování nějakého odpadu. Výhra za 1. místo v kategorii videoprojektů je 5 000 Kč.

Do soutěže se přihlaste prostřednictvím jednoduchého formulářePozor, moc času ovšem nezbývá, je potřeba to stihnout do 20. dubna 2018. Protože je kategorie videa letos zařazena poprvé, konkrétní inspirativní příklady nejsou zatím bohužel k dispozici.

Jako technickou inspiraci, jak přistoupit k natáčení a jak krátký, a přitom výstižný může být soutěžní snímek, jsme využili videa z jiné soutěže, kde děti zajímavou a zábavnou formou vysvětlují fyziku.

Uvidíte, že soutěžní snímek lze pořídit skutečně jednoduše. Stačí k tomu dobrý nápad a odvaha. 

Pro studenty SŠ máme již vyšší úroveň inspirace, a to krásné video, kde studenti ze SUŠP Hradec Králové restaurují křeslo z období 30. let 20. století (jedná se však o restaurátorství, nikoliv o předmět soutěže, takže opět pouze jako technická inspirace, časově je vhodnější i video kratší). 

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP