1/2024

Nové kurzy pro chemiky pro období podzim/zima 2017!

| autor: ReachSpektrum0

Nové kurzy pro chemiky pro období podzim/zima 2017!

Zejména v označování dojde od roku 2018 k důležitým změnám, proto ReachSpektrum připravilo seminář Novinky v označování, který Vás s nimi seznámí a bezpečně provede úskalím označování látek a směsí podle CLP a navazující legislativy.

Stranou nezůstávají ani biocidní přípravky. S narůstajícím počtem schválených účinných látek se zvyšuje také pravděpodobnost, že pro Vaše přípravky budete muset požádat o povolení a vzájemné uznání.

Kurz Biocidy se zaměřen na informace o platné legislativě a praktické kroky při uvádění biocdiních přípravků na trh.

A konečně REACH, který mílovými kroky spěje do velkého finále! Poslední registrační lhůta v roce 2018 pro látky v množství 1-100 t/rok se neúprosně blíží a ReachSpektrum chce, abyste byli připraveni: kurz REACH pro začátečníky je určen hlavně těm, kteří se zrovna probudili nebo prostě všem, kteří jsou v problematice REACH noví.

Srdcem systému je REACH-IT, kterému je věnován samostatný kurz a naučí Vás založit účet, oznámit klasifikaci podle CLP, oznámit použití SVHC látek, pracovat se SIEF a celý Váš účet spravovat.

Na kurzu IUCLID6 se dozvíte, jak vytvořit registrační dokumentaci v IUCLID6 a to včetně verze CLOUD, která byla nedávno spuštěna agenturou ECHA. Můžete si také přinést vlastní návrh dokumentace v IUCLID a odladit ji s lektorem!

Téměř expertní kurz jsme si nechali nakonec: Scénáře expozice podle REACH – vše co jste chtěli vědět o tvorbě ES pro takzvané e-SDS – rozšířené bezpečnostní listy, které letos tak ráda kontroluje Česká inspekce životního prostředí…

Za včasné přihlášení a pro ty, kteří přijedou s kolegyní nebo kolegou má ReachSpektrum nachystanou slevu. Pro ty ostatní má „jen“ ty nejkvalitnější lektory a odpovědi na Vaše otázky.

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP